Гальмівні колодки дискові AUDI A4, VW PASSAT BREMBO BRE P85 036

BRE P85 036

BRE P85 036
(BREMBO)
| Характеристика | Свойство |
| Товщина [мм] | 20 |
| Номер WVA | 20676 |
| Номер WVA | 21646 |
| Номер WVA | 21624 |
| Ширина [мм] | 156 |
| Висота [мм] | 74 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| зі спрямованим малюнком протектора | Контакт попередження про знос |
| без контакту попередження про знос | Гальмівна система |
| Teves | Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
| із затискачем поршня | Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
| з протискрипною пластиною | Прикріплений документ |
| Інформація щодо монтажу | Сторона монтажу |
| Перед | Це відповідає |
| 2162402 - (21624 20.4 05-T490) | Тип паковання |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT BP-10064 |
| STARLINE | S BD S101 |
| STARLINE | S BD S087 |
| ROADHOUSE | RH 2390.40 |
| ROADHOUSE | RH 2390.01 |
| TRW | TRW GDB1376 |
| TRW | TRW GDB1200 |
| BOSCH | 0 986 424 481 |
| FERODO | FER FDB1167 |
| INTELLI | INT D957E |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 4D0698151A |
| AUDI | 8D0615116B |
| AUDI | 8D0615116D |
| AUDI | 8D0698151A |
| AUDI | 8D0698151C |
| AUDI | 8D0698151F |
| AUDI | JZW698151P |
| SEAT | 4D0698151A |
| SEAT | 8D0615116B |
| SEAT | 8D0615116D |
| SEAT | 8D0698151A |
| SEAT | 8D0698151C |
| SEAT | 8D0698151F |
| SEAT | JZW698151P |
| ŠKODA | 4D0698151A |
| ŠKODA | 8D0615116B |
| ŠKODA | 8D0615116D |
| ŠKODA | 8D0698151A |
| ŠKODA | 8D0698151C |
| ŠKODA | 8D0698151F |
| ŠKODA | JZW698151P |
| VAG | 4D0698151A |
| VAG | 8D0615116B |
| VAG | 8D0615116D |
| VAG | 8D0698151A |
| VAG | 8D0698151C |
| VAG | 8D0698151F |
| VAG | JZW698151P |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.6 (1595ccm\74kW\100HP) [11/94-10/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.8 (1781ccm\85kW\115HP) [04/95-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.8 (1781ccm\92kW\125HP) [11/94-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.8 quattro (1781ccm\85kW\115HP) [07/95-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.8 quattro (1781ccm\92kW\125HP) [01/95-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.8 T (1781ccm\110kW\150HP) [01/95-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.8 T (1781ccm\132kW\180HP) [12/97-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.8 T quattro (1781ccm\110kW\150HP) [01/95-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.8 T quattro (1781ccm\132kW\180HP) [12/97-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.9 TDI (1896ccm\81kW\110HP) [10/95-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.9 TDI (1896ccm\85kW\116HP) [03/00-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.9 TDI quattro (1896ccm\81kW\110HP) [07/96-01/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 1.9 TDI quattro (1896ccm\85kW\116HP) [03/00-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.4 (2393ccm\120kW\163HP) [08/97-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.4 (2393ccm\121kW\165HP) [03/97-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.4 quattro (2393ccm\120kW\163HP) [08/97-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.4 quattro (2393ccm\121kW\165HP) [03/97-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.5 TDI (2496ccm\110kW\150HP) [09/97-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.5 TDI quattro (2496ccm\110kW\150HP) [09/97-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.6 (2598ccm\110kW\150HP) [01/95-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.6 quattro (2598ccm\110kW\150HP) [01/95-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.8 (2771ccm\128kW\174HP) [09/95-07/97] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.8 (2771ccm\140kW\190HP) [09/99-10/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.8 (2771ccm\142kW\193HP) [10/96-11/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.8 quattro (2771ccm\128kW\174HP) [01/95-07/97] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.8 quattro (2771ccm\140kW\190HP) [09/99-10/00] |
| AUDI A4 B5 (8D2) [11/94-12/01] 2.8 quattro (2771ccm\142kW\193HP) [10/96-08/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 1.8 (1781ccm\85kW\115HP) [07/95-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 1.8 (1781ccm\92kW\125HP) [02/96-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 1.8 quattro (1781ccm\85kW\115HP) [07/95-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 1.8 quattro (1781ccm\92kW\125HP) [01/96-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 1.8 T (1781ccm\110kW\150HP) [03/96-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 1.8 T (1781ccm\132kW\180HP) [12/97-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 1.8 T quattro (1781ccm\110kW\150HP) [01/96-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 1.8 T quattro (1781ccm\132kW\180HP) [12/97-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 1.9 TDI (1896ccm\81kW\110HP) [02/96-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 1.9 TDI (1896ccm\85kW\115HP) [03/00-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 1.9 TDI quattro (1896ccm\81kW\110HP) [09/96-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 1.9 TDI quattro (1896ccm\85kW\115HP) [03/00-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 2.4 (2393ccm\120kW\163HP) [08/97-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 2.4 (2393ccm\121kW\165HP) [03/97-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 2.4 quattro (2393ccm\120kW\163HP) [08/97-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 2.4 quattro (2393ccm\121kW\165HP) [03/97-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 2.5 TDI (2496ccm\110kW\150HP) [09/97-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 2.5 TDI quattro (2496ccm\110kW\150HP) [09/97-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 2.6 (2598ccm\110kW\150HP) [02/96-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 2.6 quattro (2598ccm\110kW\150HP) [01/96-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 2.8 (2771ccm\140kW\190HP) [03/99-09/00] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 2.8 (2771ccm\142kW\193HP) [10/96-09/01] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 2.8 quattro (2771ccm\140kW\190HP) [03/99-09/00] |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) [11/94-12/02] 2.8 quattro (2771ccm\142kW\193HP) [10/96-09/01] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 1.8 T (1781ccm\110kW\150HP) [10/96-11/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 1.9 TDI (1896ccm\81kW\110HP) [10/96-11/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 1.9 TDI (1896ccm\85kW\115HP) [08/98-11/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 1.9 TDI 4motion (1896ccm\85kW\115HP) [08/99-11/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 1.9 TDI Syncro/4motion (1896ccm\81kW\110HP) [06/97-08/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 2.0 (1984ccm\88kW\120HP) [04/00-11/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 2.0 4motion (1984ccm\88kW\120HP) [04/00-11/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 2.3 VR5 (2324ccm\110kW\150HP) [10/96-11/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 2.3 VR5 Syncro/4motion (2324ccm\110kW\150HP) [10/97-11/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 2.5 TDI (2496ccm\110kW\150HP) [07/98-11/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 2.5 TDI Syncro/4motion (2496ccm\110kW\150HP) [12/98-11/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 2.8 V6 (2771ccm\132kW\180HP) [05/97-09/99] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 2.8 V6 (2771ccm\140kW\190HP) [09/99-11/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 2.8 V6 (2771ccm\142kW\193HP) [08/96-11/00] |
| VW PASSAT B5 (3B2) [08/96-12/01] 2.8 V6 Syncro/4motion (2771ccm\142kW\193HP) [10/96-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 1.8 T (1781ccm\110kW\150HP) [05/97-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 1.9 TDI (1896ccm\81kW\110HP) [06/97-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 1.9 TDI (1896ccm\85kW\115HP) [08/98-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 1.9 TDI 4motion (1896ccm\85kW\115HP) [08/99-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 1.9 TDI Syncro/4motion (1896ccm\81kW\110HP) [06/97-08/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 2.0 (1984ccm\88kW\120HP) [04/00-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 2.0 4motion (1984ccm\88kW\120HP) [04/00-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 2.3 VR5 (2324ccm\110kW\150HP) [06/97-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 2.3 VR5 Syncro/4motion (2324ccm\110kW\150HP) [10/97-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 2.5 TDI (2496ccm\110kW\150HP) [07/98-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 2.5 TDI Syncro/4motion (2496ccm\110kW\150HP) [12/98-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 2.8 V6 (2771ccm\132kW\180HP) [09/97-09/99] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 2.8 V6 (2771ccm\140kW\190HP) [09/99-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 2.8 V6 (2771ccm\142kW\193HP) [06/97-11/00] |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) [05/97-12/01] 2.8 V6 Syncro/4motion (2771ccm\142kW\193HP) [06/97-11/00] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 478 ₴


