Гальмівні колодки дискові VW AMAROK BREMBO BRE P85 115

BRE P85 115

BRE P85 115
(BREMBO)
| Характеристика | Свойство |
| Ширина [мм] | 165 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Висота [мм] | 67 |
| Номер WVA | 24484 |
| Контакт попередження про знос | без контакту попередження про знос |
| Товщина [мм] | 19 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Гальмівна система | Bosch |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| STARLINE | S BD S848P |
| ROADHOUSE | RH 21250.00 |
| TRW | TRW GDB1724 |
| BOSCH | 0 986 494 170 |
| FERODO | FER FVR1928 |
| INTELLI | INT D217EI |
| DT | DT 13.93100 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 2H0698151 |
| AUDI | 2H0698151A |
| BYD | 1153298400 |
| BYD | SA3501130 |
| SEAT | 2H0698151 |
| SEAT | 2H0698151A |
| ŠKODA | 2H0698151 |
| ŠKODA | 2H0698151A |
| VAG | 2H0698151 |
| VAG | 2H0698151A |
| VAG | JZW698151AM |

| Марка / Модель |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 2.0 BiTDI (1968ccm\120kW\163HP) [09/10-08/12] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 2.0 BiTDI (1968ccm\132kW\180HP) [11/11-05/22] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 2.0 BiTDI 4motion (1968ccm\120kW\163HP) [09/10-08/12] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 2.0 BiTDI 4motion (1968ccm\132kW\180HP) [11/11-05/22] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 2.0 TDI (1968ccm\103kW\140HP) [07/12-05/22] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 2.0 TDI (1968ccm\90kW\122HP) [09/10-10/13] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 2.0 TDI 4motion (1968ccm\103kW\140HP) [06/12-05/22] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 2.0 TDI 4motion (1968ccm\90kW\122HP) [09/10-10/13] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 2.0 TSI (1984ccm\118kW\160HP) [12/10-10/16] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 3.0 TDI (2967ccm\120kW\163HP) [06/16-06/20] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 3.0 TDI 4motion (2967ccm\120kW\163HP) [06/16-06/20] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 3.0 TDI 4motion (2967ccm\150kW\204HP) [06/16-08/20] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 3.0 TDI 4motion (2967ccm\165kW\224HP) [06/16-05/22] |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) [09/10-05/22] 3.0 TDI 4motion (2967ccm\190kW\258HP) [05/18-05/22] |
| VW AMAROK Платформа/шасі (S1B, S6B, S7B) [09/11-05/22] 2.0 BiTDI (1968ccm\132kW\180HP) [05/12-10/16] |
| VW AMAROK Платформа/шасі (S1B, S6B, S7B) [09/11-05/22] 2.0 BiTDI 4motion (1968ccm\132kW\180HP) [09/11-07/19] |
| VW AMAROK Платформа/шасі (S1B, S6B, S7B) [09/11-05/22] 2.0 TDI (1968ccm\103kW\140HP) [09/11-10/16] |
| VW AMAROK Платформа/шасі (S1B, S6B, S7B) [09/11-05/22] 2.0 TDI (1968ccm\120kW\163HP) [09/11-08/12] |
| VW AMAROK Платформа/шасі (S1B, S6B, S7B) [09/11-05/22] 2.0 TDI (1968ccm\90kW\122HP) [09/11-10/13] |
| VW AMAROK Платформа/шасі (S1B, S6B, S7B) [09/11-05/22] 2.0 TDI 4motion (1968ccm\103kW\140HP) [09/11-10/16] |
| VW AMAROK Платформа/шасі (S1B, S6B, S7B) [09/11-05/22] 2.0 TDI 4motion (1968ccm\120kW\163HP) [09/11-08/12] |
| VW AMAROK Платформа/шасі (S1B, S6B, S7B) [09/11-05/22] 2.0 TSI (1984ccm\118kW\160HP) [09/11-10/16] |
| VW AMAROK Платформа/шасі (S1B, S6B, S7B) [09/11-05/22] 3.0 TDI 4motion (2967ccm\150kW\204HP) [06/16-08/20] |
| VW AMAROK Платформа/шасі (S1B, S6B, S7B) [09/11-05/22] 3.0 TDI 4motion (2967ccm\190kW\258HP) [05/18-05/22] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з моделлю | Amarok |
| Сумісність з маркою | Audi, BYD, Seat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 531 ₴


