
Гальмівні колодки дискові AUDI A3, AUDI, CUPRA, SEAT, SEAT LEON BOSCH 0 986 494 207
2 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 207
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівні колодки дискові AUDI A3, AUDI, CUPRA, SEAT, SEAT LEON BOSCH 0 986 494 207

0 986 494 207

0 986 494 207
(BOSCH)
| Характеристика | Свойство |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Номер WVA | 24098 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987473012 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474395 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474418 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474512 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474742 |
| Товщина [мм] | 16.8 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474565 |
| Ширина [мм] | 131.6 |
| Висота [мм] | 77.4 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474567 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474572 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474562 |
| Виріб повинен бути призначений для ТЗ або двигуна | Тип паковання |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT BP-12477 |
| STARLINE | S BD S808 |
| ROADHOUSE | RH 21200.30 |
| ROADHOUSE | RH 21200.00 |
| BREMBO | BRE P85 110 |
| BREMBO | BRE P85 116 |
| BREMBO | BRE P85 159 |
| TRW | TRW GDB1670 |
| TRW | TRW GDB1912 |
| TRW | TRW GDB1670DTE |
| INTELLI | INT D465E |
| TEXTAR | T 2409801 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 7L6698151E |
| AUDI | 8J0 698 151 G |
| AUDI | 8J0 698 151 H |
| AUDI | 8J0 698 151 K |
| AUDI | 8J0 698 151 M |
| CUPRA | 8J0 698 151 M |
| SEAT | 8J0 698 151 K |
| SEAT | 8J0 698 151 M |
| VAG | 7L6 698 151 E |
| VAG | 7L6 698 151 G |
| VAG | 7L6 698 151 J |
| VAG | 7P6 698 151 C |
| VAG | 8J0 698 151 E |
| VAG | 8J0 698 151 G |
| VAG | 8J0 698 151 H |
| VAG | 8J0 698 151 K |
| VOLKSWAGEN | 7P6 698 151 F |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 Sportback (8PA) [09/04-12/15] RS3 quattro (2480ccm\250kW\340HP) [01/11-12/12] |
| AUDI TT (8J3) [07/06-02/15] 2.5 RS quattro (2480ccm\250kW\340HP) [07/09-06/14] |
| AUDI TT (8J3) [07/06-02/15] 2.5 RS quattro (2480ccm\265kW\360HP) [05/11-06/14] |
| AUDI TT Roadster (8J9) [03/07-09/14] 2.5 RS quattro (2480ccm\250kW\340HP) [07/09-06/14] |
| AUDI TT Roadster (8J9) [03/07-09/14] 2.5 RS quattro (2480ccm\265kW\360HP) [03/12-06/14] |
| CUPRA ATECA (KH7, KHP, KBP) [09/18-] 1.5 TSI (1498ccm\110kW\150HP) [07/23-] |
| CUPRA ATECA (KH7, KHP, KBP) [09/18-] 2.0 TSI 4Drive (1984ccm\140kW\190HP) [06/23-] |
| CUPRA ATECA (KH7, KHP, KBP) [09/18-] 2.0 TSI 4Drive (1984ccm\221kW\300HP) [09/18-] |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) [07/20-] 1.4 e-HYBRID (1395ccm\150kW\204HP) [01/21-] |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) [07/20-] 1.4 e-Hybrid VZ (1395ccm\180kW\245HP) [02/21-] |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) [07/20-] 1.5 TSI (1498ccm\110kW\150HP) [11/20-] |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) [07/20-] 2.0 TDI (1968ccm\110kW\150HP) [03/21-] |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) [07/20-] 2.0 TDI 4DRIVE (1968ccm\110kW\150HP) [03/21-] |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) [07/20-] 2.0 TSI (1984ccm\140kW\190HP) [01/21-] |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) [07/20-] 2.0 TSI (1984ccm\180kW\245HP) [03/21-] |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) [07/20-] 2.0 TSI 4DRIVE (1984ccm\140kW\190HP) [08/20-] |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) [07/20-] 2.0 TSI 4Drive (1984ccm\228kW\310HP) [07/20-] |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) [07/20-] 2.5 VZ5 4Drive (2480ccm\287kW\390HP) [10/21-] |
| CUPRA LEON (KL1, KU1, KUG) [09/20-] 1.4 e-HYBRID (1395ccm\150kW\204HP) [09/20-] |
| CUPRA LEON (KL1, KU1, KUG) [09/20-] 1.4 e-HYBRID (1395ccm\180kW\245HP) [09/20-] |
| CUPRA LEON (KL1, KU1, KUG) [09/20-] 1.5 eTSI (1498ccm\110kW\150HP) [08/22-] |
| CUPRA LEON (KL1, KU1, KUG) [09/20-] 1.5 TSI (1498ccm\110kW\150HP) [09/22-] |
| CUPRA LEON (KL1, KU1, KUG) [09/20-] 2.0 TDI (1968ccm\110kW\150HP) [11/22-] |
| CUPRA LEON (KL1, KU1, KUG) [09/20-] 2.0 TSI (1984ccm\140kW\190HP) [09/22-] |
| CUPRA LEON (KL1, KU1, KUG) [09/20-] 2.0 TSI (1984ccm\180kW\245HP) [06/21-] |
| CUPRA LEON (KL1, KU1, KUG) [09/20-] 2.0 TSI (1984ccm\221kW\300HP) [01/21-] |
| CUPRA LEON Sportstourer (KL8, KU8, KUD) [09/20-] 1.4 e-HYBRID (1395ccm\150kW\204HP) [09/20-] |
| CUPRA LEON Sportstourer (KL8, KU8, KUD) [09/20-] 1.5 eTSI (1498ccm\110kW\150HP) [09/22-] |
| CUPRA LEON Sportstourer (KL8, KU8, KUD) [09/20-] 1.5 TSI (1498ccm\110kW\150HP) [09/22-] |
| CUPRA LEON Sportstourer (KL8, KU8, KUD) [09/20-] 2.0 TDI (1968ccm\110kW\150HP) [11/22-] |
| CUPRA LEON Sportstourer (KL8, KU8, KUD) [09/20-] 2.0 TDI 4Drive (1968ccm\110kW\150HP) [11/22-] |
| CUPRA LEON Sportstourer (KL8, KU8, KUD) [09/20-] 2.0 TSI (1984ccm\140kW\190HP) [09/22-] |
| CUPRA LEON Sportstourer (KL8, KU8, KUD) [09/20-] 2.0 TSI (1984ccm\180kW\245HP) [06/21-] |
| CUPRA LEON Sportstourer (KL8, KU8, KUD) [09/20-] 2.0 TSI (1984ccm\221kW\300HP) [06/21-] |
| CUPRA LEON Sportstourer (KL8, KU8, KUD) [09/20-] 2.0 TSI 4Drive (1984ccm\228kW\310HP) [06/21-] |
| CUPRA LEON Sportstourer (KL8, KU8, KUD) [09/20-] E-HYBRID (1395ccm\180kW\245HP) [09/20-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 1.0 TSI (999ccm\81kW\110HP) [09/20-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 1.0 TSI (999ccm\85kW\116HP) [05/16-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 1.4 TSI (1395ccm\110kW\150HP) [06/16-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 1.4 TSI 4Drive (1395ccm\110kW\150HP) [06/16-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 1.5 TSI (1498ccm\110kW\150HP) [07/18-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 1.5 TSI 4Drive (1498ccm\110kW\150HP) [07/18-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 1.6 TDI (1598ccm\85kW\115HP) [04/16-07/18] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 2.0 TDI (1968ccm\105kW\143HP) [10/16-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 2.0 TDI (1968ccm\110kW\150HP) [04/16-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 2.0 TDI (1968ccm\81kW\110HP) [10/16-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 2.0 TDI (1968ccm\85kW\116HP) [01/21-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 2.0 TDI 4Drive (1968ccm\110kW\150HP) [04/16-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 2.0 TDI 4Drive (1968ccm\140kW\190HP) [06/16-] |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) [04/16-] 2.0 TSI 4Drive (1984ccm\140kW\190HP) [05/17-] |
| SEAT LEON (5F1) [09/12-05/21] 2.0 Cupra (1984ccm\195kW\265HP) [10/13-08/20] |
| SEAT LEON (5F1) [09/12-05/21] 2.0 Cupra (1984ccm\206kW\280HP) [10/13-08/20] |
| SEAT LEON (5F1) [09/12-05/21] 2.0 Cupra (1984ccm\213kW\290HP) [10/15-08/20] |
| SEAT LEON (5F1) [09/12-05/21] 2.0 Cupra R (1984ccm\228kW\310HP) [11/17-08/18] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 1.0 TSI (999ccm\66kW\90HP) [03/20-] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 1.0 TSI (999ccm\81kW\110HP) [03/20-] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 1.0 TSI Mild Hybrid (999ccm\81kW\110HP) [08/20-] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 1.4 TSI e-Hybrid (1395ccm\150kW\204HP) [05/20-] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 1.5 eTSI (1498ccm\110kW\150HP) [11/19-] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 1.5 TGI CNG (1498ccm\96kW\131HP) [08/20-] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 1.5 TSI (1495ccm\96kW\131HP) [11/19-] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 1.5 TSI (1498ccm\110kW\150HP) [11/19-] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 1.6 SRE (1598ccm\81kW\110HP) [11/20-] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 2.0 TDI (1968ccm\105kW\143HP) [06/21-] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 2.0 TDI (1968ccm\110kW\150HP) [11/19-] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 2.0 TDI (1968ccm\85kW\116HP) [11/19-] |
| SEAT LEON (KL1, KLG) [11/19-] 2.0 TFSI (1984ccm\140kW\190HP) [03/21-] |
| SEAT LEON SC (5F5) [01/13-12/18] 2.0 Cupra (1984ccm\195kW\265HP) [10/13-11/16] |
| SEAT LEON SC (5F5) [01/13-12/18] 2.0 Cupra (1984ccm\206kW\280HP) [10/13-11/16] |
| SEAT LEON SC (5F5) [01/13-12/18] 2.0 Cupra (1984ccm\213kW\290HP) [10/15-11/16] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 1.0 TSI (999ccm\66kW\90HP) [03/20-] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 1.0 TSI (999ccm\81kW\110HP) [03/20-] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 1.0 TSI Mild Hybrid (999ccm\81kW\110HP) [08/20-] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 1.4 TSI e-Hybrid (1395ccm\150kW\204HP) [05/20-] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 1.5 eTSI (1498ccm\110kW\150HP) [03/20-] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 1.5 TGi (1498ccm\96kW\131HP) [05/21-] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 1.5 TSI (1495ccm\96kW\131HP) [03/20-] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 1.5 TSI (1498ccm\110kW\150HP) [03/20-] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 1.6 SRE (1598ccm\81kW\110HP) [03/21-] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 2.0 TDI (1968ccm\110kW\150HP) [04/20-] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 2.0 TDI (1968ccm\85kW\116HP) [11/20-] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 2.0 TDI 4Drive (1968ccm\110kW\150HP) [11/20-] |
| SEAT LEON Sportstourer (KL8, KLD) [03/20-] 2.0 TFSI (1984ccm\140kW\190HP) [03/21-] |
| SEAT LEON ST (5F8) [09/12-08/20] 2.0 Cupra (1984ccm\195kW\265HP) [10/13-08/20] |
| SEAT LEON ST (5F8) [09/12-08/20] 2.0 Cupra (1984ccm\206kW\280HP) [10/13-08/20] |
| SEAT LEON ST (5F8) [09/12-08/20] 2.0 Cupra (1984ccm\213kW\290HP) [10/15-08/20] |
| SEAT LEON ST (5F8) [09/12-08/20] 2.0 Cupra 4Drive (1984ccm\221kW\300HP) [11/16-08/20] |
| SEAT LEON ST (5F8) [09/12-08/20] 2.0 TDI (1968ccm\135kW\184HP) [08/13-08/20] |
| SEAT LEON ST (5F8) [09/12-08/20] 2.0 TDI 4Drive (1968ccm\110kW\150HP) [04/14-08/20] |
| SEAT LEON ST Фургон/універсал (5F8) [01/13-08/20] 2.0 Cupra (1984ccm\206kW\280HP) [10/13-08/20] |
| SEAT LEON ST Фургон/універсал (5F8) [01/13-08/20] 2.0 Cupra 4Drive (1984ccm\221kW\300HP) [11/16-08/18] |
| SEAT LEON Фургон/хетчбек (5F1) [09/12-08/20] 2.0 Cupra (1984ccm\213kW\290HP) [09/15-10/16] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 2.5 R5 TDI (2461ccm\120kW\163HP) [08/03-05/10] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 2.5 R5 TDI (2461ccm\128kW\174HP) [01/03-05/10] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 3.0 TDI (2967ccm\155kW\211HP) [04/06-05/10] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 3.0 V6 TDI (2967ccm\165kW\225HP) [11/04-05/10] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 3.0 V6 TDI (2967ccm\176kW\240HP) [11/07-05/10] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 3.2 V6 (3189ccm\162kW\220HP) [10/02-11/06] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 3.6 V6 FSI (3597ccm\206kW\280HP) [10/05-05/10] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 4.2 V8 (4172ccm\228kW\310HP) [12/02-11/06] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 4.2 V8 FSI (4163ccm\257kW\350HP) [06/06-05/10] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 5.0 R50 TDI (4921ccm\257kW\350HP) [08/07-05/10] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 5.0 V10 TDI (4921ccm\230kW\313HP) [10/02-05/10] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 6.0 W12 (5998ccm\331kW\450HP) [08/04-05/10] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.0 V6 TDI (2967ccm\150kW\204HP) [01/10-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.0 V6 TDI (2967ccm\176kW\240HP) [01/10-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.0 V6 TDI (2967ccm\180kW\245HP) [05/11-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.0 V6 TDI (2967ccm\193kW\262HP) [09/14-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.0 V6 TSI Hybrid (2995ccm\279kW\379HP) [04/10-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.6 V6 FSI (3597ccm\183kW\249HP) [08/10-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.6 V6 FSI (3597ccm\206kW\280HP) [04/10-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 4.2 V8 FSI (4163ccm\265kW\360HP) [01/11-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 4.2 V8 TDI (4134ccm\250kW\340HP) [01/10-03/18] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 207 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Cupra, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | A3, Leon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 530 ₴




