Гальмівні колодки дискові AUDI A8 D4 BREMBO BRE P85 157

BRE P85 157

BRE P85 157
(BREMBO)
| Характеристика | Свойство |
| Товщина [мм] | 18 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Номер WVA | 25214 |
| Номер WVA | 24606 |
| Ширина [мм] | 117 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 250 |
| Гальмівна система | Lucas |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Висота 1 [мм] | 59 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Висота 2 [мм] | 60 |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT BP-12458 |
| ROADHOUSE | RH 21343.20 |
| BREMBO | BRE P85 120 |
| TRW | TRW GDB1867 |
| BOSCH | 0 986 494 446 |
| FERODO | FER FDB4393 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 4H0698451K |
| SEAT | 4H0698451K |
| ŠKODA | 4H0698451K |
| VAG | 4H0698451K |

| Марка / Модель |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) [11/09-11/19] 2.0 TFSI quattro (1984ccm\185kW\252HP) [09/16-01/18] |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) [11/09-11/19] 2.5 TFSI (2498ccm\150kW\204HP) [07/12-06/16] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 873 ₴


