Гальмівні колодки дискові AUDI A4, AUDI A6 ALLROAD, AUDI A6 BREMBO BRE P85 097

BRE P85 097

BRE P85 097
(BREMBO)
| Характеристика | Свойство |
| Висота [мм] | 73 |
| Номер WVA | 23801 |
| Номер WVA | 23950 |
| Ширина 1 [мм] | 156 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 210 |
| Ширина 2 [мм] | 155 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Товщина [мм] | 20 |
| Гальмівна система | Teves |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Це відповідає | 2395001 - (23950 20.3 05-T645) |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT BP-12272 |
| STARLINE | S BD S837P |
| ROADHOUSE | RH 2964.12 |
| BREMBO | BRE P85 084 |
| TRW | TRW GDB1659 |
| TRW | TRW GDB1554 |
| BOSCH | 0 986 494 104 |
| FERODO | FER FDB1629 |
| INTELLI | INT D270E |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 480698157R |
| AUDI | 4F0698151B |
| AUDI | 4F0698151D |
| AUDI | 4F0698151K |
| AUDI | 4F0698151Q |
| AUDI | 8E0698151C |
| SEAT | 480698157R |
| SEAT | 4F0698151D |
| SEAT | 4F0698151K |
| SEAT | 8E0698151C |
| ŠKODA | 480698157R |
| ŠKODA | 4F0698151D |
| ŠKODA | 4F0698151K |
| ŠKODA | 8E0698151C |
| VAG | 480698157R |
| VAG | 4F0698151D |
| VAG | 4F0698151K |
| VAG | 8E0698151C |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 / S4 B6 Кабріолет (8H7) [01/02-12/09] S4 quattro (4163ccm\253kW\344HP) [03/04-12/05] |
| AUDI A4 / S4 B7 Кабріолет (8HE) [01/02-01/10] S4 quattro (4163ccm\253kW\344HP) [11/05-03/09] |
| AUDI A4 B6 (8E2) [11/00-12/05] S4 quattro (4163ccm\253kW\344HP) [03/03-12/04] |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) [02/00-12/05] 1.8 T quattro (1781ccm\125kW\170HP) [09/01-12/04] |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) [02/00-12/05] S4 quattro (4163ccm\253kW\344HP) [03/03-12/04] |
| AUDI A4 B7 (8EC) [11/04-01/09] S4 quattro (4163ccm\253kW\344HP) [11/04-06/08] |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) [11/04-11/08] S4 quattro (4163ccm\253kW\344HP) [11/04-06/08] |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) [03/06-08/11] 2.7 TDI quattro (2698ccm\120kW\163HP) [05/06-08/11] |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) [03/06-08/11] 2.7 TDI quattro (2698ccm\132kW\180HP) [03/06-10/08] |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) [03/06-08/11] 2.7 TDI quattro (2698ccm\140kW\190HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) [03/06-08/11] 3.0 TDI quattro (2967ccm\155kW\211HP) [05/06-08/11] |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) [03/06-08/11] 3.0 TDI quattro (2967ccm\171kW\233HP) [05/06-10/08] |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) [03/06-08/11] 3.0 TDI quattro (2967ccm\176kW\240HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) [03/06-08/11] 3.0 TFSI quattro (2995ccm\213kW\290HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) [03/06-08/11] 3.2 FSI quattro (3123ccm\188kW\255HP) [05/06-10/08] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.0 TDI (1968ccm\120kW\163HP) [04/09-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.0 TDI (1968ccm\125kW\170HP) [11/08-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.0 TFSI (1984ccm\125kW\170HP) [06/05-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.4 (2393ccm\130kW\177HP) [05/04-10/08] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.4 quattro (2393ccm\130kW\177HP) [01/05-10/08] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.7 TDI (2698ccm\120kW\163HP) [11/04-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.7 TDI (2698ccm\132kW\180HP) [11/04-10/08] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.7 TDI (2698ccm\140kW\190HP) [10/08-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.7 TDI quattro (2698ccm\120kW\163HP) [06/05-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.7 TDI quattro (2698ccm\132kW\180HP) [11/04-10/08] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.7 TDI quattro (2698ccm\140kW\190HP) [10/08-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.8 FSI (2773ccm\140kW\190HP) [10/08-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.8 FSI (2773ccm\154kW\210HP) [11/06-10/08] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.8 FSI (2773ccm\162kW\220HP) [10/08-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.8 FSI quattro (2773ccm\140kW\190HP) [10/08-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.8 FSI quattro (2773ccm\154kW\210HP) [06/07-10/08] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 2.8 FSI quattro (2773ccm\162kW\220HP) [10/08-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 3.0 (2976ccm\160kW\218HP) [08/04-05/06] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 3.0 quattro (2976ccm\160kW\218HP) [05/04-05/06] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 3.0 TDI quattro (2967ccm\155kW\211HP) [05/04-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 3.0 TDI quattro (2967ccm\165kW\225HP) [05/04-05/06] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 3.0 TDI quattro (2967ccm\171kW\233HP) [06/06-10/08] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 3.0 TDI quattro (2967ccm\176kW\240HP) [10/08-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 3.0 TFSI quattro (2995ccm\213kW\290HP) [10/08-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 3.0 TFSI quattro (2995ccm\220kW\299HP) [10/08-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 3.2 FSI (3123ccm\188kW\255HP) [05/04-05/09] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 3.2 FSI (3197ccm\195kW\265HP) [05/09-03/11] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 3.2 FSI quattro (3123ccm\183kW\249HP) [09/06-10/08] |
| AUDI A6 C6 (4F2) [04/04-08/11] 3.2 FSI quattro (3123ccm\188kW\255HP) [05/04-10/08] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.0 TDI (1968ccm\120kW\163HP) [04/09-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.0 TDI (1968ccm\125kW\170HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.0 TFSI (1984ccm\125kW\170HP) [06/05-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.4 (2393ccm\130kW\177HP) [03/05-10/08] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.4 quattro (2393ccm\130kW\177HP) [03/05-10/08] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.7 TDI (2698ccm\120kW\163HP) [03/05-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.7 TDI (2698ccm\132kW\180HP) [03/05-10/08] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.7 TDI (2698ccm\140kW\190HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.7 TDI quattro (2698ccm\120kW\163HP) [06/05-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.7 TDI quattro (2698ccm\132kW\180HP) [11/04-10/08] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.7 TDI quattro (2698ccm\140kW\190HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.8 FSI (2773ccm\140kW\190HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.8 FSI (2773ccm\154kW\210HP) [11/06-10/08] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.8 FSI (2773ccm\162kW\220HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.8 FSI quattro (2773ccm\140kW\190HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.8 FSI quattro (2773ccm\154kW\210HP) [06/07-10/08] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 2.8 FSI quattro (2773ccm\162kW\220HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 3.0 (2976ccm\160kW\218HP) [03/05-05/06] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 3.0 quattro (2976ccm\160kW\218HP) [03/05-05/06] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 3.0 TDI quattro (2967ccm\155kW\211HP) [03/05-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 3.0 TDI quattro (2967ccm\165kW\225HP) [03/05-05/06] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 3.0 TDI quattro (2967ccm\171kW\233HP) [06/06-10/08] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 3.0 TDI quattro (2967ccm\176kW\240HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 3.0 TFSI quattro (2995ccm\213kW\290HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 3.0 TFSI quattro (2995ccm\220kW\299HP) [10/08-08/11] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 3.2 FSI (3123ccm\188kW\255HP) [03/05-10/08] |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) [11/04-08/11] 3.2 FSI quattro (3123ccm\188kW\255HP) [03/05-10/08] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 959 ₴


