Гальмівні колодки дискові AUDI A3, AUDI, VW SCIROCCO BREMBO BRE P85 129

BRE P85 129

BRE P85 129
(BREMBO)
| Характеристика | Свойство |
| Ширина 1 [мм] | 155 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня |
| Номер WVA | 23913 |
| Номер WVA | 24021 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Номер WVA | 23912 |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 184 |
| Ширина 2 [мм] | 156 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Товщина [мм] | 20 |
| Гальмівна система | Teves |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Висота [мм] | 73 |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT BP-12532 |
| ROADHOUSE | RH 2964.41 |
| BREMBO | BRE P85 129X |
| TRW | TRW GDB1809 |
| TRW | TRW GDB1689 |
| BOSCH | 0 986 494 550 |
| FERODO | FER FDB4223 |
| SWAG | 32 91 6796 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 8J0698151A |
| AUDI | 8J0698151F |
| AUDI | 8J0698151N |
| AUDI | 8P0698151 |
| AUDI | 8P0698151A |
| SEAT | 8J0698151A |
| SEAT | 8J0698151F |
| SEAT | 8P0698151 |
| SEAT | 8P0698151A |
| ŠKODA | 8J0698151A |
| ŠKODA | 8J0698151F |
| ŠKODA | 8P0698151 |
| ŠKODA | 8P0698151A |
| VAG | 8J0698151A |
| VAG | 8J0698151F |
| VAG | 8P0698151 |
| VAG | 8P0698151A |
| VOLKSWAGEN | 8J0698151N |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 (8P1) [05/03-12/13] S3 quattro (1984ccm\188kW\256HP) [02/07-08/12] |
| AUDI A3 (8P1) [05/03-12/13] S3 quattro (1984ccm\195kW\265HP) [11/06-08/12] |
| AUDI A3 Sportback (8PA) [09/04-12/15] S3 quattro (1984ccm\188kW\256HP) [07/08-03/13] |
| AUDI A3 Sportback (8PA) [09/04-12/15] S3 quattro (1984ccm\195kW\265HP) [06/08-03/13] |
| AUDI TT (8J3) [07/06-02/15] 1.8 TFSI (1798ccm\118kW\160HP) [06/08-06/14] |
| AUDI TT (8J3) [07/06-02/15] 2.0 TDI quattro (1968ccm\125kW\170HP) [06/08-06/14] |
| AUDI TT (8J3) [07/06-02/15] 2.0 TFSI (1984ccm\147kW\200HP) [08/06-06/10] |
| AUDI TT (8J3) [07/06-02/15] 2.0 TFSI (1984ccm\155kW\211HP) [05/10-06/14] |
| AUDI TT (8J3) [07/06-02/15] 2.0 TFSI quattro (1984ccm\147kW\200HP) [06/08-06/10] |
| AUDI TT (8J3) [07/06-02/15] 2.0 TFSI quattro (1984ccm\155kW\211HP) [05/10-06/14] |
| AUDI TT (8J3) [07/06-02/15] 2.0 TTS quattro (1984ccm\195kW\265HP) [05/08-06/14] |
| AUDI TT (8J3) [07/06-02/15] 2.0 TTS quattro (1984ccm\200kW\272HP) [05/08-06/14] |
| AUDI TT (8J3) [07/06-02/15] 3.2 V6 quattro (3189ccm\184kW\250HP) [08/06-06/10] |
| AUDI TT Roadster (8J9) [03/07-09/14] 1.8 TFSI (1798ccm\118kW\160HP) [06/08-06/14] |
| AUDI TT Roadster (8J9) [03/07-09/14] 2.0 TDI quattro (1968ccm\125kW\170HP) [06/08-06/14] |
| AUDI TT Roadster (8J9) [03/07-09/14] 2.0 TFSI (1984ccm\147kW\200HP) [03/07-06/10] |
| AUDI TT Roadster (8J9) [03/07-09/14] 2.0 TFSI quattro (1984ccm\147kW\200HP) [06/08-06/10] |
| AUDI TT Roadster (8J9) [03/07-09/14] 2.0 TTS quattro (1984ccm\195kW\265HP) [05/08-06/14] |
| AUDI TT Roadster (8J9) [03/07-09/14] 2.0 TTS quattro (1984ccm\200kW\272HP) [05/08-06/14] |
| AUDI TT Roadster (8J9) [03/07-09/14] 3.2 V6 quattro (3189ccm\184kW\250HP) [03/07-06/10] |
| SEAT LEON (1P1) [05/05-12/13] 2.0 Cupra R (1984ccm\195kW\265HP) [09/09-12/12] |
| SEAT LEON (1P1) [05/05-12/13] 2.0 TFSI (1984ccm\177kW\240HP) [11/06-05/11] |
| VW GOLF VI (5K1) [10/08-12/14] 2.0 GTi (1984ccm\147kW\200HP) [06/09-11/13] |
| VW GOLF VI (5K1) [10/08-12/14] 2.0 GTi (1984ccm\155kW\210HP) [04/09-11/12] |
| VW GOLF VI (5K1) [10/08-12/14] 2.0 GTi (1984ccm\173kW\235HP) [05/11-11/12] |
| VW GOLF VI (5K1) [10/08-12/14] 2.0 R 4motion (1984ccm\188kW\256HP) [11/09-11/13] |
| VW GOLF VI (5K1) [10/08-12/14] 2.0 R 4motion (1984ccm\195kW\265HP) [11/09-05/11] |
| VW GOLF VI (5K1) [10/08-12/14] 2.0 R 4motion (1984ccm\199kW\270HP) [11/09-11/12] |
| VW GOLF VI (5K1) [10/08-12/14] 2.5 (2480ccm\125kW\170HP) [07/09-05/13] |
| VW GOLF VI Кабріолет (517) [03/11-10/17] 2.0 GTI (1984ccm\155kW\211HP) [05/12-05/16] |
| VW GOLF VI Кабріолет (517) [03/11-10/17] 2.0 R (1984ccm\195kW\265HP) [01/13-05/16] |
| VW GOLF VI Кабріолет (517) [03/11-10/17] 2.0 TSI (1984ccm\162kW\220HP) [11/13-05/16] |
| VW SCIROCCO III (137, 138) [05/08-01/18] 1.4 TSI (1390ccm\118kW\160HP) [05/08-11/17] |
| VW SCIROCCO III (137, 138) [05/08-01/18] 1.4 TSI (1390ccm\90kW\122HP) [08/08-11/17] |
| VW SCIROCCO III (137, 138) [05/08-01/18] 2.0 R (1984ccm\188kW\256HP) [11/09-11/17] |
| VW SCIROCCO III (137, 138) [05/08-01/18] 2.0 R (1984ccm\195kW\265HP) [11/09-11/17] |
| VW SCIROCCO III (137, 138) [05/08-01/18] 2.0 R (1984ccm\206kW\280HP) [05/14-11/17] |
| VW SCIROCCO III (137, 138) [05/08-01/18] 2.0 TDI (1968ccm\125kW\170HP) [05/09-11/17] |
| VW SCIROCCO III (137, 138) [05/08-01/18] 2.0 TDI (1968ccm\130kW\177HP) [01/13-11/17] |
| VW SCIROCCO III (137, 138) [05/08-01/18] 2.0 TDI (1968ccm\135kW\184HP) [05/14-11/17] |
| VW SCIROCCO III (137, 138) [05/08-01/18] 2.0 TFSI (1984ccm\147kW\200HP) [05/08-11/09] |
| VW SCIROCCO III (137, 138) [05/08-01/18] 2.0 TSI (1984ccm\155kW\210HP) [11/09-11/17] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A3, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 981 ₴


