Амортизатор підвіски NISSAN MURANO I SACHS 317 146

317 146

317 146
(SACHS)
| Характеристика | Свойство |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Параметр | SFE32/22X185A |
| парні номери артикулів | 317 145 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| SACHS | 312 186 |
| MONROE | MON 72267ST |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 54300-CA002 |
| NISSAN | 54300-CA003 |
| NISSAN | 54300-CA004 |
| NISSAN | 54300-CA100 |
| NISSAN | 54300-CA102 |
| NISSAN | 54300-CB000 |
| NISSAN | 54300-CB00A |
| NISSAN | 54300-CB101 |
| NISSAN | 54300-CB10A |
| NISSAN | 54300-CB200 |
| NISSAN | 54300-CB20A |
| NISSAN | 54302-CA000 |
| NISSAN | 54302-CA025 |
| NISSAN | 54302-CA100 |
| NISSAN | 54302-CA125 |
| NISSAN | 54302-CB000 |
| NISSAN | 54302-CB00A |
| NISSAN | 54302-CB00J |
| NISSAN | 54302-CB025 |
| NISSAN | 54302-CB100 |
| NISSAN | 54302-CB10A |
| NISSAN | 54302-CB125 |
| NISSAN | E4302-CB00J |
| NISSAN | E4302-CB10A |

| Марка / Модель |
| NISSAN MURANO I (Z50) [04/02-12/09] 3.5 4x4 (3498ccm\172kW\234HP) [08/03-09/08] |
| NISSAN MURANO I (Z50) [04/02-12/09] 3.5 4x4 (3498ccm\180kW\245HP) [11/04-06/08] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SACHS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 477 ₴

