Амортизатор NISSAN X-TRAIL II, RENAULT KOLEOS I OPTIMAL OPT A-3946GR

OPT A-3946GR

OPT A-3946GR
(OPTIMAL)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Спосіб кріплення амортизатора | хомут знизу |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Діаметр отвору [мм] | 14 |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Довжина штока поршня [мм] | 224 |
| Відстань між кріпильними отворами [мм] | 81 |
| Діаметр штока поршня [мм] | 22 |
| парні номери артикулів | A-3946GL |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм] | 51 |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| KYB | KYB 339198 |
| SACHS | 314 042 |
| BILSTEIN | BIL 22-213754 |
| FEBEST | FE 02660801FR |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 54302JG02A |
| NISSAN | 54302JG72A |
| NISSAN | E4302JG01A |
| NISSAN | E4302JG71A |
| RENAULT | 54302JY01B |

| Марка / Модель |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 4x4 (1997ccm\104kW\141HP) [06/07-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 4x4 (1998ccm\103kW\140HP) [06/08-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 dCi 4x4 (1995ccm\110kW\150HP) [06/07-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 dCi 4x4 (1995ccm\127kW\173HP) [06/07-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 FWD (1997ccm\104kW\141HP) [03/07-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 FWD (1998ccm\103kW\140HP) [06/08-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.5 4x4 (2488ccm\124kW\169HP) [06/07-11/13] |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) [09/08-] 2.0 dCi (HY0K) (1995ccm\110kW\150HP) [09/08-] |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) [09/08-] 2.0 dCi 4x4 (HY0B) (1995ccm\127kW\173HP) [09/08-] |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) [09/08-] 2.0 dCi 4x4 (HY0K) (1995ccm\110kW\150HP) [07/08-] |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) [09/08-] 2.5 (HY0C, HY0N) (2488ccm\126kW\171HP) [09/08-] |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) [09/08-] 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) (2488ccm\126kW\171HP) [09/08-] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Renault Koleos, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 457 ₴





