Амортизатор підвіски MAZDA CX-5 KAYABA KYB 3440013

KYB 3440013

KYB 3440013
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко знизу |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| MONROE | MON 5546ST |
| BILSTEIN | BIL 19-290928 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | K07028910A |
| MAZDA | K07028910C |
| MAZDA | K07028910D |
| MAZDA | K07028910E |
| MAZDA | K07328910A |
| MAZDA | KA0T28910B |
| MAZDA | KA0T28910D |
| MAZDA | KA0T28910E |
| MAZDA | KA0T28910F |
| MAZDA | KA0T28910G |
| MAZDA | KA0T28910H |
| MAZDA | KB8M28700A |
| MAZDA | KB8W28700A |
| MAZDA | KD4528910F |
| MAZDA | KD4528910G |
| MAZDA | KD4528910H |
| MAZDA | KD4528910J |
| MAZDA | KD4528910K |
| MAZDA | KD4528910L |
| MAZDA | KD45-289-10L |
| MAZDA | KF1R28700 |
| MAZDA | KF1T28700 |
| MAZDA | KF2028910 |
| MAZDA | KF2028910A |
| MAZDA | KF2028910C |
| MAZDA | KF2028910E |
| MAZDA | KF2028910G |
| MAZDA | KF4928910E |
| MAZDA | KF4928910F |
| MAZDA | KF4928910H |
| MAZDA | KF4928910J |
| MAZDA | KF4928910K |
| MAZDA | KF6928910 |
| MAZDA | KF6928910A |
| MAZDA | KF6928910E |
| MAZDA | KF6928910G |

| Марка / Модель |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.0 (KE107) (1998ccm\115kW\156HP) [01/12-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.0 (KEEFW) (1998ccm\121kW\165HP) [11/11-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.0 AWD (KEEAW) (1998ccm\118kW\160HP) [11/11-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.2 D (KE2FW) (2191ccm\110kW\150HP) [04/12-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.2 D AWD (KE102) (2191ccm\129kW\175HP) [04/12-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.2 D AWD (KE2AW) (2191ccm\110kW\150HP) [04/12-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.5 AWD (2488ccm\141kW\192HP) [02/15-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.0 (1998ccm\110kW\150HP) [03/18-] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.0 (1998ccm\121kW\165HP) [05/17-] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.0 AWD (1998ccm\110kW\150HP) [03/18-] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.0 AWD (1998ccm\118kW\160HP) [05/17-] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.0 AWD (1998ccm\121kW\165HP) [06/18-] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.0 SKYACTIV-G (1998ccm\120kW\163HP) [03/18-] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.0 SKYACTIV-G AWD (1998ccm\120kW\163HP) [03/18-] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.2 D (2191ccm\110kW\150HP) [05/17-02/18] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.2 D AWD (2191ccm\110kW\150HP) [05/17-02/18] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.2 D AWD (2191ccm\135kW\184HP) [06/18-] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.2 D AWD (KF4W2) (2191ccm\129kW\175HP) [05/17-02/18] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.5 AWD (2488ccm\143kW\194HP) [05/17-] |
| MAZDA CX-5 Van (KE_) [11/11-02/17] SKYACTIV-D (KEF9) (2191ccm\110kW\150HP) [04/15-02/17] |
| MAZDA CX-5 Van (KE_) [11/11-02/17] SKYACTIV-D AWD (KEN9) (2191ccm\110kW\150HP) [04/15-02/17] |
| MAZDA CX-5 Van (KE_) [11/11-02/17] SKYACTIV-D AWD (KEN9, KE2AW) (2191ccm\129kW\175HP) [04/15-02/17] |
| MAZDA CX-5 Van (KE_) [11/11-02/17] SKYACTIV-G (KEC9) (1998ccm\121kW\165HP) [04/15-02/17] |
| MAZDA CX-5 Van (KE_) [11/11-02/17] SKYACTIV-G AWD (KEK9) (1998ccm\118kW\160HP) [04/15-02/17] |
| MAZDA CX-5 Van (KE_) [11/11-02/17] SKYACTIV-G AWD (KEN9) (2488ccm\141kW\192HP) [04/15-02/17] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3440013 |
| Виробник | KYB Industry |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 491 ₴


