
Амортизатор підвіски MAZDA 323 C IV, MAZDA 323 F IV, MAZDA 323 S IV KAYABA KYB 633144
3 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: KYB 633144
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Амортизатор підвіски MAZDA 323 C IV, MAZDA 323 F IV, MAZDA 323 S IV KAYABA KYB 633144

KYB 633144

KYB 633144
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| парні номери артикулів | 633143 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| STARLINE | S TL A31038/9 |
| KYB | KYB 633143 |
| KYB | KYB 333133 |
| KYB | KYB 333132 |
| SACHS | 280 485 |
| MONROE | MON 11133 |
| MONROE | MON 11134 |
| NIPPARTS | J5533001G |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | B45528900 |
| MAZDA | B45928900 |
| MAZDA | B45928900A |
| MAZDA | B60328900A |
| MAZDA | B62528900A |
| MAZDA | BB1P28900A |
| MAZDA | BR7028900A |

| Марка / Модель |
| MAZDA 323 C IV (BG) [06/89-09/00] 1.3 (BG3S) (1324ccm\49kW\67HP) [09/89-07/94] |
| MAZDA 323 C IV (BG) [06/89-09/00] 1.3 16V (BG3S) (1324ccm\54kW\73HP) [09/89-07/94] |
| MAZDA 323 C IV (BG) [06/89-09/00] 1.6 (BG6Z) (1597ccm\62kW\84HP) [09/89-06/91] |
| MAZDA 323 C IV (BG) [06/89-09/00] 1.6 16V (BG6Z) (1597ccm\65kW\88HP) [03/91-10/94] |
| MAZDA 323 C IV (BG) [06/89-09/00] 1.7 D (BG7S) (1720ccm\41kW\56HP) [08/89-07/94] |
| MAZDA 323 C IV (BG) [06/89-09/00] 1.8 16V (BG8S) (1840ccm\103kW\140HP) [09/89-03/93] |
| MAZDA 323 C IV (BG) [06/89-09/00] 1.8 16V GT (BG8S) (1840ccm\94kW\128HP) [09/89-03/93] |
| MAZDA 323 F IV (BG) [04/87-10/94] 1.6 (BG6S, BG6P) (1597ccm\62kW\84HP) [09/89-06/91] |
| MAZDA 323 F IV (BG) [04/87-10/94] 1.6 (BG6S, BG6P) (1597ccm\66kW\90HP) [04/91-04/94] |
| MAZDA 323 F IV (BG) [04/87-10/94] 1.6 16V (BG6S, BG6P) (1597ccm\65kW\88HP) [03/91-10/94] |
| MAZDA 323 F IV (BG) [04/87-10/94] 1.8 16V (BG8S, BG8P) (1840ccm\103kW\140HP) [09/89-03/93] |
| MAZDA 323 F IV (BG) [04/87-10/94] 1.8 16V (BG8S, BG8P) (1840ccm\76kW\103HP) [08/89-07/94] |
| MAZDA 323 F IV (BG) [04/87-10/94] 1.8 16V GT (BG8S, BG8P) (1840ccm\94kW\128HP) [08/89-07/94] |
| MAZDA 323 S IV (BG) [06/89-10/96] 1.3 (BG3P) (1324ccm\49kW\67HP) [09/89-06/91] |
| MAZDA 323 S IV (BG) [06/89-10/96] 1.3 16V (BG3P) (1324ccm\54kW\73HP) [04/91-07/94] |
| MAZDA 323 S IV (BG) [06/89-10/96] 1.6 (BG6S) (1597ccm\62kW\84HP) [09/89-06/91] |
| MAZDA 323 S IV (BG) [06/89-10/96] 1.6 16V (BG6S) (1597ccm\65kW\88HP) [08/89-10/96] |
| MAZDA 323 S IV (BG) [06/89-10/96] 1.7 D (BG7P) (1720ccm\41kW\56HP) [08/89-07/94] |
| MAZDA 323 S IV (BG) [06/89-10/96] 1.8 16V (BG8P) (1840ccm\76kW\103HP) [08/89-07/94] |
| MAZDA 323 S IV (BG) [06/89-10/96] 1.8 16V GT (BG8P) (1840ccm\94kW\128HP) [06/89-07/94] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 633144 |
| Виробник | KYB Industry |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴

