
Амортизатор підвіски MAZDA 323 C V, MAZDA 323 F V, MAZDA 323 P V, MAZDA 323 S V KAYABA KYB 333179
3 698 ₴
- Немає в наявності
- Код: KYB 333179
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Амортизатор підвіски MAZDA 323 C V, MAZDA 323 F V, MAZDA 323 P V, MAZDA 323 S V KAYABA KYB 333179

KYB 333179

KYB 333179
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| парні номери артикулів | 333178 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| STARLINE | S TL D26505/6 |
| SACHS | 312 676 |
| MONROE | MON 11230 |
| MONROE | MON 11231 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | BC1E34900B |
| MAZDA | BC1E34900C |
| MAZDA | BC1E34900D |
| MAZDA | BC1E34900F |
| MAZDA | BC1G34900A |
| MAZDA | BC1G34900B |
| MAZDA | BC1G34900C |
| MAZDA | BC1G34900E |
| MAZDA | BC1G34900F |
| MAZDA | BH2L34900A |
| MAZDA | BH2M34900A |
| MAZDA | BM2L34900A |

| Марка / Модель |
| MAZDA 323 C V (BA) [08/94-01/01] 1.3 16V (1324ccm\54kW\73HP) [08/94-09/98] |
| MAZDA 323 C V (BA) [08/94-01/01] 1.5 16V (BA11) (1489ccm\65kW\88HP) [08/94-09/98] |
| MAZDA 323 C V (BA) [08/94-01/01] 1.8 16V (BA8P) (1840ccm\84kW\114HP) [08/94-09/98] |
| MAZDA 323 F V (BA) [07/94-02/00] 1.5 16V (BA11) (1489ccm\65kW\88HP) [07/94-09/98] |
| MAZDA 323 F V (BA) [07/94-02/00] 1.8 16V (BA8P) (1840ccm\84kW\114HP) [08/94-09/98] |
| MAZDA 323 P V (BA) [10/96-09/98] 1.3 16V (1324ccm\54kW\73HP) [10/96-09/98] |
| MAZDA 323 P V (BA) [10/96-09/98] 1.5 16V (1489ccm\65kW\88HP) [10/96-09/98] |
| MAZDA 323 P V (BA) [10/96-09/98] 2.0 D (1998ccm\52kW\71HP) [10/96-09/98] |
| MAZDA 323 S V (BA) [09/92-12/03] 1.3 16V (1324ccm\54kW\73HP) [08/94-09/98] |
| MAZDA 323 S V (BA) [09/92-12/03] 1.5 16V (BA11) (1489ccm\65kW\88HP) [08/94-09/98] |
| MAZDA 323 S V (BA) [09/92-12/03] 1.7 TD (1686ccm\60kW\82HP) [05/94-09/98] |
| MAZDA 323 S V (BA) [09/92-12/03] 1.8 16V (BA11) (1840ccm\84kW\114HP) [08/94-09/98] |
| MAZDA 323 S V (BA) [09/92-12/03] 2.0 D (1998ccm\52kW\71HP) [10/96-09/98] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 333179 |
| Виробник | KYB Industry |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 698 ₴

