Амортизатор підвіски KIA CLARUS, KIA CREDOS KAYABA KYB 334231

KYB 334231

KYB 334231
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| парні номери артикулів | 334232 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Виробник | Оригінальний номер |
| KIA | 0K9A034700A |
| KIA | 0K9A234700 |
| KIA | 0K9AA34700 |
| KIA | 0K9AE34700 |
| KIA | K9A034700A |
| KIA | K9A234700 |
| KIA | K9AA34700 |
| KIA | K9AE34700 |
| KIA | OK9AA34700 |
| KIA | OK9AA34900 |
| KIA | OK9AE34700 |
| KIA | OK9AE34900 |
| KIA | OK9AO34700A |
| KIA | OK9AO34900A |

| Марка / Модель |
| KIA CLARUS (K9A) [10/95-11/01] 1.8 i 16V (1793ccm\85kW\116HP) [07/96-08/01] |
| KIA CLARUS (K9A) [10/95-11/01] 2.0 i 16V (1998ccm\98kW\133HP) [07/96-11/01] |
| KIA CREDOS Універсал (GC) [06/97-10/00] 1.8 i 16V (1793ccm\85kW\116HP) [05/98-10/00] |
| KIA CREDOS Універсал (GC) [06/97-10/00] 2.0 i 16V (1998ccm\98kW\133HP) [05/98-10/00] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 334231 |
| Виробник | KYB Industry |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Clarus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 679 ₴


