Гальмівні колодки дискові AUDI Q5, Q5 Sportback BOSCH 0 986 424 965

0 986 424 965

0 986 424 965
(BOSCH)
| Характеристика | Свойство |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня |
| Матеріал | Низькометалев. |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987473599 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987473604 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 26196 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987473601 |
| Виріб повинен бути призначений для ТЗ або двигуна | Товщина [мм] |
| 17 | Ширина [мм] |
| 135.6 | Висота [мм] |
| 81 | Тип паковання |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT BP-12899 |
| ROADHOUSE | RH 21839.10 |
| BREMBO | BRE P06 090 |
| BREMBO | BRE P85 181 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 80A 698 151 B |
| AUDI | 80A 698 151 F |
| SEAT | 80A 698 151 B |
| SEAT | 80A 698 151 F |
| ŠKODA | 80A 698 151 B |
| ŠKODA | 80A 698 151 F |
| VOLKSWAGEN | 80A 698 151 B |
| VOLKSWAGEN | 80A 698 151 F |

| Марка / Модель |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 2.0 TDI (1968ccm\100kW\136HP) [01/17-11/20] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 2.0 TDI (1968ccm\110kW\150HP) [01/17-11/20] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 2.0 TDI quattro (1968ccm\120kW\163HP) [06/16-08/18] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 2.0 TDI quattro (1968ccm\140kW\190HP) [06/16-08/18] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 2.0 TFSI quattro (1984ccm\183kW\249HP) [01/17-11/20] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 2.0 TFSI quattro (1984ccm\185kW\252HP) [06/16-11/20] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 3.0 TDI quattro (2967ccm\210kW\286HP) [07/17-11/20] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 30 TDI Mild Hybrid (1968ccm\100kW\136HP) [09/19-] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 35 TDI (1968ccm\120kW\163HP) [10/21-] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 35 TDI Mild Hybrid (1968ccm\120kW\163HP) [09/19-11/20] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 35 TDI quattro (1968ccm\120kW\163HP) [08/18-11/20] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 40 TDI Mild Hybrid quattro (1968ccm\150kW\204HP) [09/19-11/20] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 40 TDI quattro (1968ccm\140kW\190HP) [10/18-] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 40 TFSI Mild Hybrid quattro (1984ccm\150kW\204HP) [10/21-] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 45 TDI quattro (2967ccm\170kW\231HP) [08/18-11/20] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 45 TFSI Mild Hybrid quattro (1984ccm\180kW\245HP) [12/18-] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 45 TFSI Mild Hybrid quattro (1984ccm\195kW\265HP) [08/20-] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 50 TDI Mild Hybrid quattro (2967ccm\210kW\286HP) [06/20-] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 50 TDI quattro (2967ccm\210kW\286HP) [03/19-11/20] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 50 TFSI e QUATTRO (1984ccm\220kW\299HP) [02/21-] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 50 TFSI e quattro (1984ccm\220kW\299HP) [04/19-] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 55 TFSi e quattro (1984ccm\270kW\367HP) [02/21-] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] 55 TFSI e quattro (1984ccm\270kW\367HP) [08/19-] |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) [05/16-] SQ5 TDI Mild Hybrid quattro (2967ccm\255kW\347HP) [02/19-09/20] |
| AUDI Q5 Sportback (FYT) [11/20-] 35 TDI Mild Hybrid (1968ccm\120kW\163HP) [04/21-] |
| AUDI Q5 Sportback (FYT) [11/20-] 40 TDI Mild Hybrid quattro (1968ccm\150kW\204HP) [11/20-] |
| AUDI Q5 Sportback (FYT) [11/20-] 40 TFSI Mild Hybrid quattro (1984ccm\150kW\204HP) [10/21-] |
| AUDI Q5 Sportback (FYT) [11/20-] 45 TFSI Mild Hybrid quattro (1984ccm\195kW\265HP) [11/20-] |
| AUDI Q5 Sportback (FYT) [11/20-] 50 TDI Mild Hybrid quattro (2967ccm\210kW\286HP) [02/21-] |
| AUDI Q5 Sportback (FYT) [11/20-] 50 TFSI e QUATTRO (1984ccm\220kW\299HP) [02/21-] |
| AUDI Q5 Sportback (FYT) [11/20-] 55 TFSI e quattro (1984ccm\270kW\367HP) [06/21-] |
| AUDI Q5 Van (FYB, FYG) [05/16-] 3.0 SQ5 TDI Mild Hybrid quattro (2967ccm\255kW\347HP) [02/19-11/20] |
| AUDI Q5 Van (FYB, FYG) [05/16-] 3.0 TDI quattro (2967ccm\210kW\286HP) [07/17-11/20] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 965 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 687 ₴





