
Амортизатор підвіски MAZDA CX-5 SACHS 317 515
3 981 ₴
- В наявності
- Код: 317 515
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підвіски MAZDA CX-5 SACHS 317 515

317 515

317 515
(SACHS)
| Характеристика | Свойство |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Параметр | SFE32/22X211 |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| парні номери артикулів | 317 514 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT A-5269GR |
| KYB | KYB 339336 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | KA0T-34-700A |
| MAZDA | KD35-34-700A |
| MAZDA | KD45-34-700A |
| MAZDA | KF69-34-700 |

| Марка / Модель |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.0 (KE107) (1998ccm\115kW\156HP) [01/12-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.0 (KEEFW) (1998ccm\121kW\165HP) [11/11-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.0 AWD (KEEAW) (1998ccm\118kW\160HP) [11/11-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.2 D (KE2FW) (2191ccm\110kW\150HP) [04/12-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.2 D AWD (KE102) (2191ccm\129kW\175HP) [04/12-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.2 D AWD (KE2AW) (2191ccm\110kW\150HP) [04/12-02/17] |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) [11/11-02/17] 2.5 AWD (2488ccm\141kW\192HP) [02/15-02/17] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SACHS |
| Кросс-номери | Mazda 317515 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 981 ₴
