
Амортизатор підвіски NISSAN MURANO I KAYABA KYB 334380
3 906 ₴
- В наявності
- Код: KYB 334380
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підвіски NISSAN MURANO I KAYABA KYB 334380

KYB 334380

KYB 334380
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| парні номери артикулів | 334381 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| SACHS | 312 186 |
| MONROE | MON 72267ST |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 54300CA002 |
| NISSAN | 54300CA003 |
| NISSAN | 54300CA004 |
| NISSAN | 54300CA100 |
| NISSAN | 54300CA102 |
| NISSAN | 54300CB000 |
| NISSAN | 54300CB00A |
| NISSAN | 54300CB101 |
| NISSAN | 54300CB10A |
| NISSAN | 54300CB200 |
| NISSAN | 54300CB20A |
| NISSAN | 54302CA000 |
| NISSAN | 54302CA025 |
| NISSAN | 54302CA100 |
| NISSAN | 54302CA125 |
| NISSAN | 54302CB000 |
| NISSAN | 54302CB00A |
| NISSAN | 54302CB00J |
| NISSAN | 54302CB025 |
| NISSAN | 54302CB100 |
| NISSAN | 54302CB10A |
| NISSAN | 54302CB125 |
| NISSAN | E4302CB00J |
| NISSAN | E4302CB10A |

| Марка / Модель |
| NISSAN MURANO I (Z50) [04/02-12/09] 3.5 4x4 (3498ccm\172kW\234HP) [08/03-09/08] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 334380 |
| Виробник | KYB Industry |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 906 ₴

