Амортизатор підвіски NISSAN TIIDA LATIO, NISSAN VERSA KAYABA KYB 333390

KYB 333390

KYB 333390
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| парні номери артикулів | 333391 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| SACHS | 317 184 |
| MONROE | MON GT7279 |
| FEBEST | FE 02666609FR |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 54302CJ40C |
| NISSAN | 54302CJ41C |
| NISSAN | 54302ED001 |
| NISSAN | 54302ED002 |
| NISSAN | 54302ED025 |
| NISSAN | 54302ED501 |
| NISSAN | 54302ED50A |
| NISSAN | 54302ED50B |
| NISSAN | 54302ED525 |
| NISSAN | 54302EE50A |
| NISSAN | 54302EE50B |
| NISSAN | 54302EE90A |
| NISSAN | 54302EF80A |
| NISSAN | 54302EL00A |
| NISSAN | 54302EM01A |
| NISSAN | 54302EM30C |
| NISSAN | E4302EC80A |
| NISSAN | E4302EC85B |
| NISSAN | E4302EE90A |
| NISSAN | E4302EL00A |
| NISSAN | E4302EM01A |
| NISSAN | E4302EM01B |
| NISSAN | E4302EM20A |
| NISSAN | E4302EM30C |
| NISSAN | E4302ZN90A |

| Марка / Модель |
| NISSAN TIIDA LATIO Ліфтбек (SC11) [05/04-02/14] 1.5 dCi (1461ccm\78kW\106HP) [09/07-12/12] |
| NISSAN TIIDA LATIO Ліфтбек (SC11) [05/04-02/14] 1.6 (C11L) (1598ccm\81kW\110HP) [09/07-12/12] |
| NISSAN TIIDA LATIO Ліфтбек (SC11) [05/04-02/14] 1.8 (1798ccm\93kW\126HP) [09/07-12/12] |
| NISSAN VERSA Хетчбек (C11) [05/04-12/14] 1.5 dCi (1461ccm\76kW\103HP) [03/07-06/13] |
| NISSAN VERSA Хетчбек (C11) [05/04-12/14] 1.5 dCi (1461ccm\78kW\106HP) [09/07-12/11] |
| NISSAN VERSA Хетчбек (C11) [05/04-12/14] 1.6 (1598ccm\81kW\110HP) [09/07-12/11] |
| NISSAN VERSA Хетчбек (C11) [05/04-12/14] 1.8 (1798ccm\78kW\106HP) [01/07-06/11] |
| NISSAN VERSA Хетчбек (C11) [05/04-12/14] 1.8 (JC11) (1798ccm\93kW\126HP) [09/07-12/11] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Latio, Tiida |
| Код запчастини | 333390 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 088 ₴


