
Амортизатор підвіски MAZDA 6, MAZDA ATENZA, MAZDA CX-5 KAYABA KYB 3440014
4 516 ₴
- В наявності
- Код: KYB 3440014
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підвіски MAZDA 6, MAZDA ATENZA, MAZDA CX-5 KAYABA KYB 3440014

KYB 3440014

KYB 3440014
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко знизу |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | GHK528910F |
| MAZDA | GHK528910G |
| MAZDA | GHK528910H |
| MAZDA | GHK528910K |
| MAZDA | GHK528910M |
| MAZDA | GHP928910H |
| MAZDA | GHP928910K |
| MAZDA | GHP928910M |
| MAZDA | GHP928910N |
| MAZDA | GLK528910F |
| MAZDA | GLK528910G |
| MAZDA | GLK528910H |
| MAZDA | GLK528910K |
| MAZDA | GLK528910M |
| MAZDA | GLK528910N |
| MAZDA | GLT928910G |
| MAZDA | GLT928910J |
| MAZDA | GLT928910N |
| MAZDA | GMD728910B |
| MAZDA | GMD728910D |
| MAZDA | GMD728910E |
| MAZDA | GMD728910F |
| MAZDA | GMK628910A |
| MAZDA | GMK628910C |
| MAZDA | GMK628910D |
| MAZDA | GMK628910E |
| MAZDA | GML828910B |
| MAZDA | GML828910D |
| MAZDA | GML828910E |
| MAZDA | KN1C28700A |

| Марка / Модель |
| MAZDA 6 Фургон/універсал (GJ) [01/13-05/16] 2.0 (1998ccm\107kW\145HP) [04/15-05/16] |
| MAZDA 6 Фургон/універсал (GJ) [01/13-05/16] 2.0 (1998ccm\121kW\165HP) [04/15-05/16] |
| MAZDA 6 Фургон/універсал (GJ) [01/13-05/16] 2.2 D (2191ccm\110kW\150HP) [04/15-05/16] |
| MAZDA 6 Фургон/універсал (GJ) [01/13-05/16] 2.2 D (2191ccm\129kW\175HP) [04/15-05/16] |
| MAZDA 6 Фургон/універсал (GJ) [01/13-05/16] 2.2 D AWD (2191ccm\110kW\150HP) [01/13-05/16] |
| MAZDA 6 Фургон/універсал (GJ) [01/13-05/16] 2.5 (2488ccm\141kW\192HP) [04/15-05/16] |
| MAZDA ATENZA Ліфтбек (GJ, GL) [12/12-] 2.0 (GJ2, GL2, GL6) (1998ccm\107kW\146HP) [01/13-] |
| MAZDA ATENZA Ліфтбек (GJ, GL) [12/12-] 2.0 (GJEFP) (1998ccm\121kW\165HP) [01/13-] |
| MAZDA ATENZA Ліфтбек (GJ, GL) [12/12-] 2.2 D (GJ2FP) (2191ccm\110kW\150HP) [12/12-11/20] |
| MAZDA ATENZA Ліфтбек (GJ, GL) [12/12-] 2.2 D (GJ2FP, GJ1021, GJ1022, GL1021) (2191ccm\129kW\175HP) [12/12-] |
| MAZDA ATENZA Ліфтбек (GJ, GL) [12/12-] 2.5 (GJ5FP, GL1032, GL1033) (2488ccm\141kW\192HP) [01/13-] |
| MAZDA ATENZA Універсал (GJ, GL) [08/12-] 2.0 (GJEFW) (1998ccm\107kW\146HP) [01/13-] |
| MAZDA ATENZA Універсал (GJ, GL) [08/12-] 2.0 (GJEFW) (1998ccm\121kW\165HP) [01/13-] |
| MAZDA ATENZA Універсал (GJ, GL) [08/12-] 2.2 D (2191ccm\110kW\150HP) [10/12-12/20] |
| MAZDA ATENZA Універсал (GJ, GL) [08/12-] 2.2 D (GJ2FW, GJ692) (2191ccm\129kW\175HP) [08/12-02/18] |
| MAZDA ATENZA Універсал (GJ, GL) [08/12-] 2.2 D AWD (2191ccm\110kW\150HP) [12/12-12/20] |
| MAZDA ATENZA Універсал (GJ, GL) [08/12-] 2.2 D AWD (2191ccm\129kW\175HP) [02/15-] |
| MAZDA ATENZA Універсал (GJ, GL) [08/12-] 2.5 (2488ccm\141kW\192HP) [12/12-] |
| MAZDA CX-5 (KF) [11/16-] 2.5 (2488ccm\143kW\194HP) [03/19-11/22] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Код запчастини | 3440014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 516 ₴

