
Амортизатор підвіски MAZDA 626 IV, MAZDA 626 IV Hatchback, MAZDA MX-6 KAYABA KYB 634044
4 680 ₴
- В наявності
- Код: KYB 634044
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підвіски MAZDA 626 IV, MAZDA 626 IV Hatchback, MAZDA MX-6 KAYABA KYB 634044

KYB 634044

KYB 634044
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| парні номери артикулів | 634045 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT A-67278GR |
| MONROE | MON 11738 |
| MONROE | MON 11739 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | G04S34700 |
| MAZDA | GA2B34700A |
| MAZDA | GA2B34700B |
| MAZDA | GA2K34700A |
| MAZDA | GA2K34700B |
| MAZDA | GA8L34700A |
| MAZDA | GA8N34700A |
| MAZDA | GA8N34900B |
| MAZDA | GA8N34900C |
| MAZDA | GC5J34700A |
| MAZDA | GCSJ34700A |

| Марка / Модель |
| MAZDA 626 IV (GE) [08/91-08/98] 1.8 i (1840ccm\78kW\106HP) [05/94-06/97] |
| MAZDA 626 IV (GE) [08/91-08/98] 1.8 i (GE8P) (1840ccm\66kW\90HP) [08/94-04/97] |
| MAZDA 626 IV (GE) [08/91-08/98] 1.8 i (GE8P) (1840ccm\77kW\105HP) [08/91-04/97] |
| MAZDA 626 IV (GE) [08/91-08/98] 2.0 D (1998ccm\56kW\76HP) [05/94-06/97] |
| MAZDA 626 IV (GE) [08/91-08/98] 2.0 D GLX Comprex (GEFP) (1998ccm\55kW\75HP) [10/92-04/97] |
| MAZDA 626 IV (GE) [08/91-08/98] 2.0 i (GE10S1) (1991ccm\85kW\115HP) [01/92-04/97] |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) [08/91-08/98] 1.8 (GE8P) (1840ccm\66kW\90HP) [08/94-04/97] |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) [08/91-08/98] 1.8 (GE8P) (1840ccm\77kW\105HP) [08/91-04/97] |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) [08/91-08/98] 2.0 D GLX Comprex (GEFP) (1998ccm\55kW\75HP) [01/93-04/97] |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) [08/91-08/98] 2.0 i (GE10S1) (1991ccm\85kW\115HP) [08/91-04/97] |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) [08/91-08/98] 2.5 24V (GE5P) (2497ccm\120kW\163HP) [08/94-04/97] |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) [08/91-08/98] 2.5 24V (GE5P) (2497ccm\121kW\165HP) [01/92-04/97] |
| MAZDA MX-6 (GE) [07/91-09/97] 2.0 (1991ccm\85kW\115HP) [02/92-02/97] |
| MAZDA MX-6 (GE) [07/91-09/97] 2.5 24V (GE10L) (2497ccm\121kW\165HP) [02/92-09/97] |
| MAZDA MX-6 (GE) [07/91-09/97] 2.5 i 24V (GE20L) (2497ccm\120kW\163HP) [08/94-02/97] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-6, 626 |
| Код запчастини | 634044 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 680 ₴

