
Амортизатор підвіски MAZDA CX-3 KAYABA KYB 3340139
4 861 ₴
- В наявності
- Код: KYB 3340139
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підвіски MAZDA CX-3 KAYABA KYB 3340139

KYB 3340139

KYB 3340139
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| парні номери артикулів | 3340138 |

| Производитель | Артикул |
| BILSTEIN | BIL 22-263971 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | DD1V34900B |
| MAZDA | DD2B34900A |
| MAZDA | DG1F34900A |
| MAZDA | DH2E34900A |
| MAZDA | DH2G34900A |

| Марка / Модель |
| MAZDA CX-3 (DK) [01/15-] 1.5 SKYACTIV-D (DK2WS, DK5FW) (1499ccm\77kW\105HP) [02/15-01/18] |
| MAZDA CX-3 (DK) [01/15-] 1.5 SKYACTIV-D AWD (DK4WS, DK5AW) (1499ccm\77kW\105HP) [02/15-01/18] |
| MAZDA CX-3 (DK) [01/15-] 1.8 SKYACTIV-D (DK4WS) (1759ccm\85kW\116HP) [02/18-] |
| MAZDA CX-3 (DK) [01/15-] 1.8 SKYACTIV-D AWD (DK2WS) (1759ccm\85kW\116HP) [02/18-] |
| MAZDA CX-3 (DK) [01/15-] 2.0 SKYACTIV-G (1998ccm\89kW\121HP) [02/18-] |
| MAZDA CX-3 (DK) [01/15-] 2.0 SKYACTIV-G (DK5W, DK6W) (1998ccm\88kW\120HP) [05/15-01/18] |
| MAZDA CX-3 (DK) [01/15-] 2.0 SKYACTIV-G AWD (DK4W7, DKEAW) (1998ccm\110kW\150HP) [05/15-] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Код запчастини | 3340139 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 861 ₴
