
Амортизатор підвіски MAZDA 3, MAZDA AXELA KAYABA KYB 3340035
5 075 ₴
- В наявності
- Код: KYB 3340035
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підвіски MAZDA 3, MAZDA AXELA KAYABA KYB 3340035

KYB 3340035

KYB 3340035
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| парні номери артикулів | 3340036 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT A-5083GR |
| KYB | KYB 338087 |
| SACHS | 317 625 |
| BILSTEIN | BIL 35-240143 |
| BILSTEIN | BIL 22-240217 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | B45G34700A |
| MAZDA | B45G34700B |
| MAZDA | B45L34700 |
| MAZDA | B45L34700A |
| MAZDA | B54G34700 |
| MAZDA | B60P34700A |
| MAZDA | B60P34700B |
| MAZDA | B62V34700A |
| MAZDA | B64B34700 |
| MAZDA | BABH34700A |
| MAZDA | BABH34700B |
| MAZDA | BACF34700A |
| MAZDA | BACF34700B |
| MAZDA | BHP734700 |
| MAZDA | BHS234700A |
| MAZDA | BPM534700A |
| MAZDA | BWKV34700 |

| Марка / Модель |
| MAZDA 3 (BM, BN) [07/13-05/19] 1.5 (1496ccm\74kW\100HP) [09/13-05/19] |
| MAZDA 3 (BM, BN) [07/13-05/19] 1.5 (1496ccm\88kW\120HP) [10/13-05/19] |
| MAZDA 3 (BM, BN) [07/13-05/19] 1.5 D (BMLFS, BM4, BN4) (1499ccm\77kW\105HP) [02/16-05/19] |
| MAZDA 3 (BM, BN) [07/13-05/19] 2.0 (1998ccm\110kW\150HP) [11/13-05/16] |
| MAZDA 3 (BM, BN) [07/13-05/19] 2.0 (1998ccm\121kW\165HP) [07/13-05/19] |
| MAZDA 3 (BM, BN) [07/13-05/19] 2.0 (1998ccm\88kW\120HP) [09/13-05/19] |
| MAZDA 3 (BM, BN) [07/13-05/19] 2.2 D (2191ccm\110kW\150HP) [09/13-05/19] |
| MAZDA 3 Фургон/хетчбек (BM) [04/15-05/16] 1.5 (1496ccm\74kW\101HP) [04/15-05/16] |
| MAZDA 3 Фургон/хетчбек (BM) [04/15-05/16] 2.0 (1998ccm\121kW\165HP) [04/15-05/16] |
| MAZDA 3 Фургон/хетчбек (BM) [04/15-05/16] 2.0 (1998ccm\88kW\120HP) [04/15-05/16] |
| MAZDA 3 Фургон/хетчбек (BM) [04/15-05/16] 2.2 D (2191ccm\110kW\150HP) [04/15-05/16] |
| MAZDA AXELA Ліфтбек (BM_, BN_) [09/13-12/19] 1.5 (1496ccm\74kW\100HP) [10/14-05/19] |
| MAZDA AXELA Ліфтбек (BM_, BN_) [09/13-12/19] 1.5 (1496ccm\88kW\120HP) [10/13-05/19] |
| MAZDA AXELA Ліфтбек (BM_, BN_) [09/13-12/19] 2.0 (1998ccm\110kW\150HP) [11/13-05/16] |
| MAZDA AXELA Ліфтбек (BM_, BN_) [09/13-12/19] 2.0 (1998ccm\121kW\165HP) [11/14-05/19] |
| MAZDA AXELA Ліфтбек (BM_, BN_) [09/13-12/19] 2.0 (1998ccm\88kW\120HP) [09/13-05/19] |
| MAZDA AXELA Ліфтбек (BM_, BN_) [09/13-12/19] 2.2 D (2191ccm\110kW\150HP) [09/13-05/19] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Код запчастини | 3340035 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 075 ₴
