
Монтажний комп-кт амортизатора NISSAN MURANO II KAYABA KYB SM5838
5 082 ₴
- В наявності
- Код: KYB SM5838
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажний комп-кт амортизатора NISSAN MURANO II KAYABA KYB SM5838

KYB SM5838

KYB SM5838
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| KYB | KYB SM5803 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 543203JA0A |
| NISSAN | 54320JN00B |
| NISSAN | 543253TA0A |
| NISSAN | 54325JA000 |
| NISSAN | 54325JA00A |
| NISSAN | 544593JA0A |
| NISSAN | 544593JA0B |
| NISSAN | 54459JP02B |

| Марка / Модель |
| NISSAN MURANO II (Z51) [10/07-09/14] 2.5 dCi 4x4 (2488ccm\140kW\190HP) [01/10-09/14] |
| NISSAN MURANO II (Z51) [10/07-09/14] 3.5 4x4 (3498ccm\183kW\249HP) [12/10-09/14] |
| NISSAN MURANO II (Z51) [10/07-09/14] 3.5 4x4 (3498ccm\188kW\256HP) [10/08-09/14] |
| NISSAN MURANO II (Z51) [10/07-09/14] 3.5 4x4 (3498ccm\195kW\265HP) [11/07-09/14] |
| NISSAN MURANO II VAN (Z51) [10/07-09/14] 2.5 dCi 4x4 (2488ccm\140kW\190HP) [03/13-09/14] |
| NISSAN MURANO II VAN (Z51) [10/07-09/14] 3.5 CVTC 4x4 (3498ccm\188kW\256HP) [03/13-09/14] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano |
| Код запчастини | SM5838 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 082 ₴


