
Амортизатор підвіски FORD MAVERICK, MAZDA TRIBUTE KAYABA KYB 334333
5 893 ₴
- В наявності
- Код: KYB 334333
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підвіски FORD MAVERICK, MAZDA TRIBUTE KAYABA KYB 334333

KYB 334333

KYB 334333
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| парні номери артикулів | 334334 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT A-4065GR |
| STARLINE | S TL D45791.2 |
| SACHS | 317 102 |
| SACHS | 312 587 |
| NIPPARTS | N5513024G |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1954805 |
| FORD | 1954806 |
| FORD | 1954813 |
| FORD | 1954815 |
| FORD | 1956732 |
| FORD | 1956733 |
| FORD | 1958332 |
| FORD | 1960086 |
| FORD | 1960087 |
| FORD | 1L8418045HAA |
| FORD | 1L8418045HBA |
| FORD | 1L8418045HCA |
| FORD | 1L8418045HDA |
| FORD | 1L8418045HEA |
| FORD | 4110039 |
| FORD | 4110040 |
| FORD | 4110041 |
| FORD | 4132730 |
| FORD | 4132751 |
| FORD | 4133158 |
| FORD | 4170721 |
| FORD | 4412298 |
| FORD | 4438829 |
| FORD | 4438830 |
| FORD | 4438833 |
| FORD | 541107F025 |
| FORD | 561100F025 |
| FORD | 561100F604 |
| FORD | 561100F625 |
| FORD | 561100F626 |
| FORD | 561100X025 |
| FORD | 561100X400 |
| FORD | 561100X425 |
| FORD | 561107F025 |
| FORD | 561107F026 |
| FORD | 561107F600 |
| FORD | 561107F625 |
| FORD | 562100F027 |
| FORD | 5L8Z18124AA |
| FORD | E11234700A |
| FORD | E11434700D |
| FORD | E11534700A |
| FORD | E11634700A |
| FORD | EC0134700H |
| FORD | EC0534700G |
| FORD | EC053470Y |
| FORD | EC0634700A |
| FORD | EC0634700H |
| FORD | YL8418045BL |
| FORD | YL8418045DB |
| FORD | YL8418045HAA |
| FORD | YL8418045HBB |
| FORD | YL8418045CH |
| FORD | YL8418A049HAA |
| FORD | YL8Z18134CA |
| NISSAN | 561100X000 |
| NISSAN | 561101F101 |
| NISSAN | 561101F102 |
| NISSAN | 561101F126 |
| NISSAN | 561101F228 |
| NISSAN | 561107F000 |
| NISSAN | 561107F001 |

| Марка / Модель |
| FORD MAVERICK [02/01-] 2.0 16V (1989ccm\91kW\124HP) [02/01-] |
| FORD MAVERICK [02/01-] 2.3 16V (2261ccm\110kW\150HP) [03/04-] |
| FORD MAVERICK [02/01-] 3.0 V6 24V (2967ccm\145kW\197HP) [02/01-] |
| FORD MAVERICK [02/01-] 3.0 V6 24V (2967ccm\149kW\203HP) [03/04-] |
| MAZDA TRIBUTE (EP) [03/00-05/08] 2.0 (EPEW) (1988ccm\91kW\124HP) [03/00-05/08] |
| MAZDA TRIBUTE (EP) [03/00-05/08] 2.0 4WD (EPEW) (1988ccm\91kW\124HP) [03/00-05/08] |
| MAZDA TRIBUTE (EP) [03/00-05/08] 2.3 AWD (EP3W) (2261ccm\110kW\150HP) [04/04-05/08] |
| MAZDA TRIBUTE (EP) [03/00-05/08] 2.3 GX (EP3W) (2261ccm\110kW\150HP) [12/03-10/04] |
| MAZDA TRIBUTE (EP) [03/00-05/08] 3.0 V6 24V 4WD (EPFW) (2967ccm\145kW\197HP) [03/00-05/08] |
| MAZDA TRIBUTE (EP) [03/00-05/08] 3.0 V6 AWD (EPFW) (2967ccm\149kW\203HP) [04/04-05/08] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Maverick |
| Код запчастини | 334333 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 893 ₴

