
Амортизатор підвіски NISSAN X-TRAIL II, RENAULT KOLEOS I SACHS 314 042
5 756 ₴
- В наявності
- Код: 314 042
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підвіски NISSAN X-TRAIL II, RENAULT KOLEOS I SACHS 314 042

314 042

314 042
(SACHS)
| Характеристика | Свойство |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Параметр | SFE32/22X163A |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| парні номери артикулів | 314 043 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT A-3946GR |
| KYB | KYB 339198 |
| BILSTEIN | BIL 22-213754 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 54302-3UB0A |
| NISSAN | 54302-JG000 |
| NISSAN | 54302-JG01A |
| NISSAN | 54302-JG02A |
| NISSAN | 54302-JG700 |
| NISSAN | 54302-JG71A |
| NISSAN | 54302-JG72A |
| NISSAN | 54302-JY00A |
| NISSAN | 54302-JY01A |
| NISSAN | 54302-JY01B |
| NISSAN | 54302-JY30A |
| NISSAN | E4302-3UB0A |
| NISSAN | E4302-JG01A |
| NISSAN | E4302-JG71A |
| RENAULT | 54 30 2-J G00 |
| RENAULT | 54 30 2-J G01 |
| RENAULT | 54 30 2-J G02 |
| RENAULT | 54 30 2-J G70 |
| RENAULT | 54 30 2-J G71 |
| RENAULT | 54 30 2-J G72 |
| RENAULT | 54 30 2-J Y00 |
| RENAULT | 54 30 2-J Y01 |
| RENAULT | 54 30 2-J Y30 |
| RENAULT | 54 30 2JY 01B |

| Марка / Модель |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 4x4 (1997ccm\101kW\137HP) [06/07-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 4x4 (1997ccm\104kW\141HP) [06/07-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 4x4 (1998ccm\103kW\140HP) [06/08-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 dCi (1995ccm\110kW\150HP) [06/07-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 dCi 4x4 (1995ccm\110kW\150HP) [06/07-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 dCi 4x4 (1995ccm\127kW\173HP) [06/07-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 dCi 4x4 (1995ccm\130kW\177HP) [10/09-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 FWD (1997ccm\104kW\141HP) [03/07-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.0 FWD (1998ccm\103kW\140HP) [06/08-11/13] |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) [03/07-12/18] 2.5 4x4 (2488ccm\124kW\169HP) [06/07-11/13] |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) [09/08-] 2.0 dCi (HY0K) (1995ccm\110kW\150HP) [09/08-] |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) [09/08-] 2.0 dCi 4x4 (HY0B) (1995ccm\127kW\173HP) [09/08-] |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) [09/08-] 2.0 dCi 4x4 (HY0K) (1995ccm\110kW\150HP) [07/08-] |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) [09/08-] 2.5 (HY0C, HY0N) (2488ccm\126kW\171HP) [09/08-] |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) [09/08-] 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) (2488ccm\126kW\171HP) [09/08-] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SACHS |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Renault Koleos, X-Trail |
| Кросс-номери | KYB Industry 339198; Nissan E4302JG71A; Renault 54302JY01; Sachs 314043 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 756 ₴







