
Амортизатор підвіски MAZDA CX-7 KAYABA KYB 339156
7 640 ₴
- В наявності
- Код: KYB 339156
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підвіски MAZDA CX-7 KAYABA KYB 339156

KYB 339156

KYB 339156
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| парні номери артикулів | 339155 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| SACHS | 317 306 |
| MONROE | MON 72493ST |
| NIPPARTS | N5503033G |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | EG2134900A |
| MAZDA | EG2134900B |
| MAZDA | EG2134900C |
| MAZDA | EG2334900A |
| MAZDA | EG2334900B |
| MAZDA | EH1434700 |
| MAZDA | EH1434900 |
| MAZDA | EH4634700 |
| MAZDA | EH4634900 |
| MAZDA | EH4834700 |
| MAZDA | EH6234700A |
| MAZDA | EH6234900A |
| MAZDA | EH6434900A |

| Марка / Модель |
| MAZDA CX-7 (ER) [06/06-12/14] 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) (2184ccm\120kW\163HP) [01/12-03/13] |
| MAZDA CX-7 (ER) [06/06-12/14] 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) (2184ccm\127kW\173HP) [07/09-03/13] |
| MAZDA CX-7 (ER) [06/06-12/14] 2.3 AWD (2261ccm\182kW\248HP) [06/06-12/12] |
| MAZDA CX-7 (ER) [06/06-12/14] 2.3 DISi (2261ccm\177kW\241HP) [06/06-06/09] |
| MAZDA CX-7 (ER) [06/06-12/14] 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER103, ER3P) (2261ccm\175kW\238HP) [06/06-12/14] |
| MAZDA CX-7 (ER) [06/06-12/14] 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER3P) (2261ccm\190kW\258HP) [10/07-08/09] |
| MAZDA CX-7 (ER) [06/06-12/14] 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER3P) (2261ccm\191kW\260HP) [06/09-03/13] |
| MAZDA CX-7 (ER) [06/06-12/14] 2.5 MZR (ER10L) (2488ccm\120kW\163HP) [07/09-03/13] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7 |
| Код запчастини | 339156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 640 ₴

