
Амортизатор підвіски NISSAN X-TRAIL III / ROGUE, NISSAN X-TRAIL KAYABA KYB 3340158
7 894 ₴
- В наявності
- Код: KYB 3340158
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підвіски NISSAN X-TRAIL III / ROGUE, NISSAN X-TRAIL KAYABA KYB 3340158

KYB 3340158

KYB 3340158
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| парні номери артикулів | 3340159 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT A-5280GR |
| BILSTEIN | BIL 22-251510 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 543025814R |
| NISSAN | 54302BM92A |
| NISSAN | 54302BM92B |
| NISSAN | 54302DF30B |
| NISSAN | E43024BD0A |
| NISSAN | E43024BF1C |
| NISSAN | E43024CB1D |
| NISSAN | E43024CB1E |
| NISSAN | E43024CL1B |
| NISSAN | E43024CL1C |
| NISSAN | E43024MS0A |
| NISSAN | E43025HA1B |
| NISSAN | E43025HA3A |
| NISSAN | E43026MA1A |
| NISSAN | E43034BF1C |
| NISSAN | E43035HA1B |
| RENAULT | 543023736R |
| RENAULT | 543025814R |

| Марка / Модель |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 1.3 DIG-T (1332ccm\118kW\160HP) [04/19-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 1.6 dCi (T32) (1598ccm\96kW\130HP) [04/14-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 1.6 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) (1598ccm\96kW\130HP) [04/14-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 1.6 DIG-T (T32) (1618ccm\120kW\163HP) [06/15-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 1.7 dCi (1749ccm\110kW\150HP) [04/19-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 1.7 dCi (1749ccm\120kW\163HP) [04/19-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i (1749ccm\110kW\150HP) [04/19-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i (1749ccm\120kW\163HP) [04/19-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i (1749ccm\96kW\131HP) [04/19-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 2.0 (T32) (1997ccm\106kW\144HP) [02/14-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) (1997ccm\106kW\144HP) [09/14-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 2.0 dCi (T32) (1995ccm\130kW\177HP) [10/16-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) (1995ccm\130kW\177HP) [10/16-] |
| NISSAN X-TRAIL III / ROGUE (T32_, T32R, T32RR) [10/13-] 2.5 ALL MODE 4x4-i (NT32) (2488ccm\126kW\171HP) [12/13-] |
| NISSAN X-TRAIL VAN (T32) [10/13-] DCi (1598ccm\96kW\131HP) [04/14-] |
| NISSAN X-TRAIL VAN (T32) [10/13-] DCi 4x4 (1598ccm\96kW\131HP) [04/14-] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Код запчастини | 3340158 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 894 ₴

