
Амортизатор підвіски SUBARU TRIBECA KAYABA KYB 335055
7 913 ₴
- В наявності
- Код: KYB 335055
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підвіски SUBARU TRIBECA KAYABA KYB 335055

KYB 335055

KYB 335055
(KAYABA)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Конструкція амортизатора | Демпфер з буферною пружиною |
| парні номери артикулів | 335054 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип паковання | Коробка |

| Виробник | Оригінальний номер |
| SUBARU | 20310XA01A |
| SUBARU | 20310XA05A |
| SUBARU | 20310XA07A |

| Марка / Модель |
| SUBARU TRIBECA (B9) [01/05-12/14] 3.0 (WXE) (2999ccm\184kW\250HP) [01/05-] |
| SUBARU TRIBECA (B9) [01/05-12/14] 3.0 (WXE) (3000ccm\180kW\245HP) [10/06-] |
| SUBARU TRIBECA (B9) [01/05-12/14] 3.6 (3630ccm\188kW\256HP) [09/09-] |
| SUBARU TRIBECA (B9) [01/05-12/14] 3.6 (WXF) (3630ccm\190kW\258HP) [09/07-] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Tribeca |
| Код запчастини | 335055 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 913 ₴

