
Сайлентблок кермової рейки VOLKSWAGEN VW.1J0422884A
655 ₴
- В наявності
- Код: VW.1J0422884A
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок кермової рейки VOLKSWAGEN VW.1J0422884A

VW.1J0422884A

VW.1J0422884A
(VOLKSWAGEN)
| Характеристика | Свойство |
| ОЕ ЗАПЧАСТИНИ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЮ | ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ |
| Сайлентблок кермової рейки | ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИРОБНИКА |

| Виробник | Оригінальний номер |
| SEAT | 1J0422884A |
| SUZUKI | 1J0422884A |
| ŠKODA | 1J0422884A |
| VAG | 1J0422884A |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volkswagen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Код запчастини | 1J0 422 884A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴

