
Сайлентблок задньої балки MAZDA DEMIO FEBEST FE MZAB-052
701 ₴
- В наявності
- Код: FE MZAB-052
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задньої балки MAZDA DEMIO FEBEST FE MZAB-052

FE MZAB-052

FE MZAB-052
(FEBEST)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Зад |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | D201-28-460A |
| MAZDA | D201-28-460B |
| MAZDA | D201-28-B00A |
| MAZDA | D201-28-B00B |
| MAZDA | D205-28-B00A |
| MAZDA | D205-28-B00B |
| MAZDA | D211-28-B00A |
| MAZDA | D211-28-B00B |
| MAZDA | D267-28-B00A |
| MAZDA | D269-28-B00A |
| MAZDA | D278-28-B00A |
| MAZDA | DC20-28-460A |

| Марка / Модель |
| MAZDA DEMIO (DW) [01/96-07/03] 1.3 16V (DW3W, DW19) (1324ccm\46kW\63HP) [08/98-07/03] |
| MAZDA DEMIO (DW) [01/96-07/03] 1.3 i 16V (DW3W) (1324ccm\53kW\72HP) [08/98-04/00] |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Кросс-номери | Mazda D27828B00A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701 ₴



