Сайлентблок VOLKSWAGEN VW.4M0121268A

VW.4M0121268A

VW.4M0121268A
(VOLKSWAGEN)
| Характеристика | Свойство |
| ОЕ ЗАПЧАСТИНИ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЮ | ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ |
| Сайлентблок Кріплення | ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИРОБНИКА |

| Виробник | Оригінальний номер |
| VAG | 4M0121268A |
| VOLKSWAGEN | 4M0121268A |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4M0 121 268 A |
| Виробник | Volkswagen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746 ₴


