Ущльнювач VOLKSWAGEN VW.03F121687A

VW.03F121687A

VW.03F121687A
(VOLKSWAGEN)
| Характеристика | Свойство |
| ОЕ ЗАПЧАСТИНИ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЮ | ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ |
| кільце ущільнювальне | ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИРОБНИКА |

| Виробник | Оригінальний номер |
| ŠKODA | 03F121687A |
| VAG | 03F121687A |
| VOLKSWAGEN | 03F121687A |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volkswagen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Код запчастини | 03F121687A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴


