
Сайлентблок задньої підвіски INFINITI, NISSAN ARMADA, NISSAN PATROL FEBEST FE NAB-337
887 ₴
- В наявності
- Код: FE NAB-337
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задньої підвіски INFINITI, NISSAN ARMADA, NISSAN PATROL FEBEST FE NAB-337

FE NAB-337

FE NAB-337
(FEBEST)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Задня вісь зверху |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 54500-1LB0A |
| NISSAN | 54501-1LB0A |
| NISSAN | 54560-1LB0A |
| NISSAN | 54570-1LB0A |
| NISSAN | 55045-1LA0A |
| NISSAN | 55045-1LA1A |
| NISSAN | 55045-1LB0A |
| NISSAN | 551A0-1LB0A |
| NISSAN | 551A0-1LB0B |
| NISSAN | 551A1-1LB0A |
| NISSAN | 551A1-1LB0B |
| NISSAN | 55501-1LA0B |
| NISSAN | 55501-1LA0C |
| NISSAN | 55501-1LB0A |
| NISSAN | 55501-6JW0A |
| NISSAN | 55502-1LA0B |
| NISSAN | 55502-1LA0C |
| NISSAN | 55502-1LB0A |
| NISSAN | 55502-6JW0A |

| Марка / Модель |
| INFINITI QX56 [01/10-] 56 (5552ccm\294kW\400HP) [01/12-] |
| INFINITI QX56 [01/10-] 56 AWD (5552ccm\298kW\405HP) [03/10-01/14] |
| NISSAN ARMADA MK II (Y62) [05/16-12/24] 5.6 (5552ccm\291kW\396HP) [09/16-12/20] |
| NISSAN ARMADA MK II (Y62) [05/16-12/24] 5.6 4x4 (5552ccm\291kW\396HP) [01/17-12/24] |
| NISSAN PATROL VI (Y62) [04/10-] 5.6 (5552ccm\233kW\317HP) [04/10-] |
| NISSAN PATROL VI (Y62) [04/10-] 5.6 (5552ccm\298kW\405HP) [04/10-] |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Infiniti, Patrol |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Кросс-номери | Nissan 555021LB0A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 887 ₴



