
Гальмівні колодки дискові FORD, FORD GALAXY, FORD KUGA, FORD USA, LINCOLN BREMBO BRE P24 175
2 581 ₴
- Немає в наявності
- Код: BRE P24 175
+380 (50) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівні колодки дискові FORD, FORD GALAXY, FORD KUGA, FORD USA, LINCOLN BREMBO BRE P24 175

BRE P24 175

BRE P24 175
(BREMBO)
| Характеристика | Свойство |
| Номер WVA | 22231 |
| Номер WVA | 22531 |
| Товщина [мм] | 16 |
| Гальмівна система | Teves |
| Ширина [мм] | 123 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Висота 1 [мм] | 48 |
| Контакт попередження про знос | без контакту попередження про знос |
| Висота 2 [мм] | 53 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT BP-12691 |
| TRW | TRW GDB2133 |
| BOSCH | 0 986 494 888 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| 5181857 | |
| D40606LS0A | |
| DG9C2M007AA | |
| DG9C2M007AB | |
| DG9C2M007AC | |
| DG9C2M007CC | |
| DG9Z2200S | |
| G2MJ2C453CEA | |
| G2MJ2C453CEB | |
| G2MZ2V200R | |
| JX6Z2200B | |
| KTLX612M007ACA | |
| KTLX612M007ACB | |
| LX6Z2200C | |
| FORD | 2018449 |
| FORD | 2110582 |
| FORD | 2211284 |
| FORD | 2454300 |
| FORD | 2465422 |
| FORD | 5302023 |
| FORD | 5341206 |
| FORD | BRF1579 |
| FORD | BRF35 |
| FORD | DF9Z2200F |
| FORD | DF9Z2200Z |
| FORD | DG9C2M0007AB |
| FORD | DG9C2M007AB |
| FORD | DG9C2M007CB |
| FORD | DG9C2M007GA |
| FORD | DG9Z 2200-A |
| FORD | DG9Z2200A |
| FORD | DG9Z2200D |
| FORD | DG9Z2200E |
| FORD | DG9Z2200J |
| FORD | DG9Z2200M |
| FORD | DG9Z2200R |
| FORD | K2GZ2200A |
| FORD | KTJ1GC2M007AA |
| FORD | KTJ1GC2M007AB |
| FORD | MEDG9J2M007HA |
| FORD | MEK1GJ2M008AA |
| FORD USA | 5302023 |
| FORD USA | BRF30 |
| FORD USA | BRF35 |
| FORD USA | DG9C2M007CB |
| FORD USA | DG9Z2200A |
| FORD USA | DG9Z2200C |
| FORD USA | DG9Z2200F |
| LINCOLN | BR1665 |
| LINCOLN | BRF1455 |
| LINCOLN | BRF1474 |
| LINCOLN | DG9Z2200D |
| LINCOLN | FU2Z2V200B |
| LINCOLN | FU2Z2V200D |

| Марка / Модель |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 1.0 EcoBoost (998ccm\92kW\125HP) [02/15-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 1.5 EcoBoost (1499ccm\118kW\160HP) [09/14-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 1.5 EcoBoost (1499ccm\121kW\165HP) [05/18-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 1.5 TDCi (1499ccm\88kW\120HP) [03/15-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 1.6 TDCi (1560ccm\85kW\115HP) [09/14-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 2.0 EcoBlue (1995ccm\110kW\150HP) [01/19-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 2.0 EcoBlue (1995ccm\140kW\190HP) [01/19-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 2.0 EcoBlue (1995ccm\88kW\120HP) [01/19-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 2.0 EcoBlue 4x4 (1995ccm\140kW\190HP) [01/19-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 2.0 EcoBoost (1999ccm\149kW\203HP) [09/14-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 2.0 EcoBoost (1999ccm\176kW\240HP) [09/14-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 2.0 TDCi (1998ccm\110kW\150HP) [09/14-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 2.0 TDCi (1998ccm\132kW\180HP) [09/14-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 2.0 TDCi 4x4 (1998ccm\110kW\150HP) [02/15-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 2.0 TDCi 4x4 (1998ccm\132kW\180HP) [02/15-] |
| FORD FUSION V Хетчбек (CE) [09/14-] 2.0 TDCi Bi-Turbo (1998ccm\154kW\210HP) [03/15-] |
| FORD GALAXY III (CK) [01/15-] 2.5 FHEV (2488ccm\140kW\190HP) [07/21-] |
| FORD KUGA II / ESCAPE (DM2) [05/12-] 2.5 (2488ccm\125kW\170HP) [09/13-] |
| FORD KUGA II / ESCAPE Van [05/12-12/19] 1.5 EcoBoost (1499ccm\110kW\150HP) [09/14-12/19] |
| FORD KUGA II / ESCAPE Van [05/12-12/19] 2.0 TDCi (1997ccm\110kW\150HP) [09/14-12/19] |
| FORD KUGA II / ESCAPE Van [05/12-12/19] 2.0 TDCi 4x4 (1997ccm\110kW\150HP) [09/14-12/19] |
| FORD KUGA II / ESCAPE Van [05/12-12/19] 2.0 TDCi 4x4 (1998ccm\132kW\180HP) [09/14-12/19] |
| FORD KUGA III / ESCAPE (DFK) [07/19-] 1.5 EcoBoost (1496ccm\137kW\186HP) [10/24-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 1.0 EcoBoost (998ccm\92kW\125HP) [02/15-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 1.5 EcoBoost (1499ccm\118kW\160HP) [09/14-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 1.5 EcoBoost (1499ccm\121kW\165HP) [05/18-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 1.5 TDCi (1499ccm\88kW\120HP) [03/15-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 1.6 TDCi (1560ccm\85kW\115HP) [09/14-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 2.0 EcoBlue (1995ccm\110kW\150HP) [01/19-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 2.0 EcoBlue (1995ccm\140kW\190HP) [01/19-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 2.0 EcoBlue (1995ccm\88kW\120HP) [01/19-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 2.0 EcoBlue 4x4 (1995ccm\140kW\190HP) [01/19-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 2.0 EcoBoost (1999ccm\149kW\203HP) [09/14-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 2.0 EcoBoost (1999ccm\176kW\240HP) [09/14-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 2.0 Hybrid iVCT (1999ccm\138kW\188HP) [01/19-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 2.0 TDCi (1998ccm\110kW\150HP) [09/14-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 2.0 TDCi (1998ccm\132kW\180HP) [09/14-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 2.0 TDCi 4x4 (1998ccm\110kW\150HP) [02/15-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 2.0 TDCi 4x4 (1998ccm\132kW\180HP) [02/15-] |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) [09/14-] 2.0 TDCi Bi-Turbo (1998ccm\154kW\210HP) [03/15-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 1.0 EcoBoost (998ccm\92kW\125HP) [02/15-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 1.5 (1499ccm\133kW\181HP) [09/13-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 1.5 (1499ccm\135kW\184HP) [08/16-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 1.5 EcoBoost (1499ccm\118kW\160HP) [09/14-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 1.5 EcoBoost (1499ccm\121kW\165HP) [01/19-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 1.5 TDCi (1499ccm\88kW\120HP) [03/15-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 1.6 (1596ccm\133kW\181HP) [09/12-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 (1999ccm\183kW\249HP) [08/16-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 EcoBlue (1995ccm\110kW\150HP) [01/19-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 EcoBlue (1995ccm\140kW\190HP) [01/19-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 EcoBlue (1995ccm\88kW\120HP) [01/19-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 EcoBlue 4x4 (1995ccm\140kW\190HP) [01/19-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 EcoBoost (1999ccm\146kW\199HP) [05/15-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 EcoBoost (1999ccm\149kW\203HP) [05/15-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 EcoBoost (1999ccm\176kW\240HP) [05/15-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 EcoBoost (1999ccm\179kW\243HP) [09/12-07/16] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 EcoBoost 4x4 (1999ccm\179kW\243HP) [09/12-07/16] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 Ecoboost 4x4 (1999ccm\183kW\249HP) [08/16-12/21] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 Hybrid (1999ccm\130kW\177HP) [09/14-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 Hybrid (1999ccm\138kW\188HP) [01/19-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 Hybrid (1999ccm\140kW\190HP) [08/14-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 Hybrid (1999ccm\140kW\190HP) [09/14-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 TDCi (1998ccm\110kW\150HP) [09/14-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 TDCi (1998ccm\132kW\180HP) [05/15-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 TDCi 4x4 (1998ccm\110kW\150HP) [09/14-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 TDCi 4x4 (1998ccm\132kW\180HP) [05/15-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.0 TDCi Bi-Turbo (1998ccm\154kW\210HP) [05/15-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.5 (2489ccm\110kW\149HP) [05/15-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.5 4x4 (2488ccm\130kW\177HP) [09/12-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.7 EcoBoost (2694ccm\242kW\329HP) [09/16-] |
| FORD MONDEO V Ліфтбек (CD) / FUSION II USA [09/12-] 2.7 EcoBoost 4x4 (2694ccm\242kW\329HP) [07/17-] |
| FORD S-MAX (CJ, WA6) [01/15-] 2.5 FHEV (2488ccm\140kW\190HP) [07/21-] |
| FORD USA EDGE [01/14-] 2.0 EcoBlue (1995ccm\110kW\150HP) [08/18-] |
| FORD USA EDGE [01/14-] 2.0 EcoBlue AWD (1995ccm\140kW\190HP) [08/18-] |
| FORD USA EDGE [01/14-] 2.0 EcoBlue AWD (1995ccm\175kW\238HP) [08/18-] |
| FORD USA EDGE [01/14-] 2.0 TDCi AWD (1997ccm\132kW\180HP) [08/15-07/18] |
| FORD USA EDGE [01/14-] 2.0 TDCi Bi-Turbo AWD (1997ccm\154kW\210HP) [08/15-07/18] |
| FORD USA EDGE [01/14-] 3.5 (3496ccm\208kW\283HP) [09/14-] |
| FORD USA EDGE [01/14-] 3.5 AWD (3496ccm\208kW\283HP) [09/14-] |
| LINCOLN CONTINENTAL [11/16-] 2.0 (1999ccm\192kW\261HP) [11/16-] |
| LINCOLN MKC [03/14-] 2.0 (1999ccm\149kW\203HP) [10/14-] |
| LINCOLN MKC [03/14-] 2.0 AWD (1999ccm\149kW\203HP) [10/14-] |
| LINCOLN MKC [03/14-] 2.0 AWD (1999ccm\183kW\248HP) [10/14-] |
| LINCOLN MKC [03/14-] 2.0 AWD (1999ccm\186kW\253HP) [10/14-] |
| LINCOLN MKC [03/14-] 2.3 AWD (2261ccm\210kW\286HP) [11/16-] |
| LINCOLN MKC [03/14-] 2.3 AWD (2261ccm\213kW\290HP) [03/14-] |
| LINCOLN MKZ [09/12-] 2.0 (1999ccm\149kW\203HP) [10/14-] |
| LINCOLN MKZ [09/12-] 2.0 (1999ccm\179kW\243HP) [09/12-06/16] |
| LINCOLN MKZ [09/12-] 2.0 (1999ccm\186kW\253HP) [10/14-] |
| LINCOLN MKZ [09/12-] 2.0 AWD (1999ccm\179kW\243HP) [09/12-06/16] |
| LINCOLN MKZ [09/12-] 3.7 (3726ccm\224kW\305HP) [09/12-] |
| LINCOLN MKZ [09/12-] 3.7 AWD (3726ccm\224kW\305HP) [09/12-] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Ford, Lincoln |
| Сумісність з моделлю | Kuga |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 581 ₴

