Гальмівні колодки дискові AUDI 100 C4, AUDI, AUDI A6, AUDI A8 BREMBO BRE P85 038

BRE P85 038

BRE P85 038
(BREMBO)
| Характеристика | Свойство |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня |
| Номер WVA | 21454 |
| Номер WVA | 23825 |
| Ширина 1 [мм] | 64 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Номер WVA | 21452 |
| Висота 1 [мм] | 78 |
| Ширина 2 [мм] | 77 |
| Форма корпуса штекера | кругл. |
| Висота 2 [мм] | 86 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 270 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Гальмівна система | Lucas |
| Товщина [мм] | 19 |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT BP-10339 |
| OPTIMAL | OPT BP-12753 |
| STARLINE | S BD S109 |
| ROADHOUSE | RH 2508.02 |
| ROADHOUSE | RH 2508.10 |
| BREMBO | BRE P85 096 |
| TRW | TRW GDB1162 |
| TRW | TRW GDB1323 |
| TRW | TRW GDB1329 |
| BOSCH | 0 986 424 689 |
| BOSCH | 0 986 494 215 |
| BOSCH | 0 986 494 436 |
| FERODO | FER FDB590 |
| SWAG | 30 91 6999 |
| SWAG | 32 91 6762 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 441698151G |
| AUDI | 4A0698151B |
| AUDI | 4A0698151D |
| AUDI | 4B3615118A |
| AUDI | 4D0698151AA |
| AUDI | 4D0698151AD |
| AUDI | 4D0698151C |
| AUDI | 4D0698151E |
| SEAT | 441698151G |
| SEAT | 4A0698151B |
| SEAT | 4A0698151D |
| SEAT | 4B3615118A |
| SEAT | 4D0698151AD |
| SEAT | 4D0698151E |
| ŠKODA | 441698151G |
| ŠKODA | 4A0698151B |
| ŠKODA | 4A0698151D |
| ŠKODA | 4B3615118A |
| ŠKODA | 4D0698151AD |
| ŠKODA | 4D0698151E |
| VAG | 441698151G |
| VAG | 4A0698151B |
| VAG | 4A0698151D |
| VAG | 4B3615118A |
| VAG | 4D0698151AD |
| VAG | 4D0698151E |

| Марка / Модель |
| AUDI 100 C4 Avant (4A5) [12/90-11/94] S4 Turbo quattro (2226ccm\169kW\230HP) [09/91-07/94] |
| AUDI 100 C4 Avant (4A5) [12/90-11/94] S4 V8 quattro (4172ccm\206kW\280HP) [10/92-07/94] |
| AUDI 500 C4 Ліфтбек (4A2) [12/90-04/96] S4 Turbo quattro (2226ccm\169kW\230HP) [08/91-07/94] |
| AUDI 500 C4 Ліфтбек (4A2) [12/90-04/96] S4 V8 quattro (4172ccm\206kW\280HP) [10/92-07/94] |
| AUDI A6 C4 (4A2) [06/94-01/98] S6 4.2 quattro (4172ccm\213kW\290HP) [06/94-10/97] |
| AUDI A6 C4 (4A2) [06/94-01/98] S6 Plus quattro (4172ccm\240kW\326HP) [04/96-10/97] |
| AUDI A6 C4 (4A2) [06/94-01/98] S6 Turbo quattro (2226ccm\169kW\230HP) [06/94-10/97] |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) [06/94-01/98] S6 4.2 quattro (4172ccm\213kW\290HP) [06/94-12/97] |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) [06/94-01/98] S6 Plus quattro (4172ccm\240kW\326HP) [04/96-12/97] |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) [06/94-01/98] S6 Turbo quattro (2226ccm\169kW\230HP) [06/94-12/97] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 2.5 TDI (2496ccm\110kW\150HP) [01/97-04/00] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 2.5 TDI quattro (2496ccm\110kW\150HP) [07/97-04/00] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 2.8 (2771ccm\120kW\163HP) [07/95-03/96] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 2.8 (2771ccm\128kW\174HP) [03/94-03/96] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 2.8 (2771ccm\142kW\193HP) [04/96-09/02] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 2.8 quattro (2771ccm\120kW\163HP) [07/95-03/96] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 2.8 quattro (2771ccm\128kW\174HP) [03/94-03/96] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 2.8 quattro (2771ccm\142kW\193HP) [04/96-09/02] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 3.7 (3697ccm\169kW\230HP) [07/95-12/98] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 3.7 (3697ccm\191kW\260HP) [11/98-09/02] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 3.7 quattro (3697ccm\169kW\230HP) [07/95-11/98] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 4.2 quattro (4172ccm\180kW\245HP) [03/94-07/96] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] 4.2 quattro (4172ccm\220kW\299HP) [03/94-11/98] |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) [03/94-12/05] S8 quattro (4172ccm\250kW\340HP) [07/96-06/99] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8, 100, A6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 642 ₴


