Гальмівні колодки барабанні FORD USA EXPLORER BREMBO BRE S24 554

BRE S24 554

BRE S24 554
(BREMBO)
| Характеристика | Свойство |
| Ширина [мм] | 65 |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній [мм] | 254 |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1454550 |
| FORD | 1454804 |
| FORD | 3442542 |
| FORD | 3518128 |
| FORD | 3946860 |
| FORD | 3L5Z2200DA |
| FORD | 6M342200AA |
| FORD | 6M342200DA |
| FORD | D9AZ2200B |
| FORD | E9TZ2200B |
| FORD | F29Z2200A |
| FORD | F3TZ2200A |
| FORD | F57Z2200A |
| FORD | F77Z2200BA |
| FORD | F77Z2200DA |

| Марка / Модель |
| FORD RANGER (ER, EQ, R_) [04/97-12/11] 2.5 D (2499ccm\57kW\78HP) [10/99-04/02] |
| FORD RANGER (ER, EQ, R_) [04/97-12/11] 2.5 D 4x4 (2499ccm\57kW\78HP) [10/99-04/02] |
| FORD RANGER (ER, EQ, R_) [04/97-12/11] 2.5 TD (2500ccm\62kW\84HP) [04/02-06/06] |
| FORD RANGER (ER, EQ, R_) [04/97-12/11] 2.5 TD 4x4 (2500ccm\62kW\84HP) [04/02-06/06] |
| FORD RANGER (ER, EQ, R_) [04/97-12/11] 2.5 TD 4x4 (2500ccm\80kW\109HP) [10/99-06/06] |
| FORD RANGER (ET) [01/05-07/12] 2.5 TDCi 4x4 (2499ccm\105kW\143HP) [05/06-07/12] |
| FORD RANGER (ET) [01/05-07/12] 2.5 TDdi (2499ccm\105kW\143HP) [05/06-07/12] |
| FORD RANGER (ET) [01/05-07/12] 3.0 TDCi (2953ccm\115kW\156HP) [05/06-07/12] |
| FORD RANGER (ET) [01/05-07/12] 3.0 TDCi 4x4 (2953ccm\115kW\156HP) [05/06-07/12] |
| FORD USA EXPLORER (U2, U_) [09/94-04/03] 4.0 V6 4WD (3958ccm\115kW\156HP) [03/95-12/01] |
| FORD USA EXPLORER (U2, U_) [09/94-04/03] 4.0 V6 4WD (4000ccm\150kW\204HP) [10/98-12/01] |
| FORD USA EXPLORER (U251) [01/06-12/10] 4.6 4WD (4601ccm\218kW\296HP) [05/06-12/10] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабанні |
| Сумісність з маркою | Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 736 ₴


