Гальмівні колодки дискові AUDI, PORSCHE, PORSCHE PANAMERA ROADHOUSE RH 21345.00

RH 21345.00

RH 21345.00
(ROADHOUSE)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Перед |
| Довжина [мм] | 209.5 |
| Товщина [мм] | 16 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Висота [мм] | 94.4 |
| Вага [кг] | 4.135 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Тип паковання | Коробка |

| Производитель | Артикул |
| OPTIMAL | OPT BP-12583 |
| OPTIMAL | OPT BP-12976 |
| ROADHOUSE | RH 21345.40 |
| BREMBO | BRE P65 017 |
| BREMBO | BRE P65 021 |
| BREMBO | BRE P65 026 |
| TRW | TRW GDB1774 |
| TRW | TRW GDB2004 |
| TRW | TRW GDB1969 |
| BOSCH | 0 986 494 757 |
| BOSCH | 0 986 424 970 |
| BOSCH | 0 986 494 787 |
| BOSCH | 0 986 494 206 |
| SWAG | 42 91 6974 |
| SWAG | 30 11 6042 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 4M0698451BF |
| AUDI | 9J1698151 |
| AUDI | 9J1698151J |
| AUDI | 9J1698151K |
| PORSCHE | 7P5698151D |
| PORSCHE | 955 351 939 61 |
| PORSCHE | 955.351.939.61 |
| PORSCHE | 955.351.939.62 |
| PORSCHE | 955.351.939.63 |
| PORSCHE | 95535193960 |
| PORSCHE | 95535193961 |
| PORSCHE | 95535193962 |
| PORSCHE | 95535193963 |
| PORSCHE | 95535193970 |
| PORSCHE | 95835193900 |
| PORSCHE | 95835193901 |
| PORSCHE | 95835193910 |
| PORSCHE | 95835193920 |
| PORSCHE | 95835193921 |
| PORSCHE | 95835193970 |
| PORSCHE | 95B698151A |
| PORSCHE | 95B698151AC |
| PORSCHE | 95B698151AL |
| PORSCHE | 95B698151AP |
| PORSCHE | 95B698151AR |
| PORSCHE | 95B698151C |
| PORSCHE | 95B698151G |
| PORSCHE | 970.351.949.01 |
| PORSCHE | 97035194802 |
| PORSCHE | 97035194803 |
| PORSCHE | 97035194901 |
| PORSCHE | 97035194903 |
| PORSCHE | 97035194904 |
| PORSCHE | 97035194905 |
| PORSCHE | 97035194906 |
| PORSCHE | 971698151AB |
| PORSCHE | 971698151D |
| PORSCHE | 971698151E |
| PORSCHE | 971698151F |
| PORSCHE | 971698151S |
| PORSCHE | 971698151T |
| PORSCHE | 9J1698151 |
| PORSCHE | 9J1698151D |
| PORSCHE | 9J1698151H |
| PORSCHE | 9J1698151J |
| PORSCHE | 9J1698151K |
| PORSCHE | 9Y0698151AA |
| PORSCHE | 9Y0698151AB |
| PORSCHE | 9Y0698151AS |
| PORSCHE | 9Y0698151AT |
| PORSCHE | 9Y0698151G |
| PORSCHE | 9Y0698151Q |
| VAG | 7L0 698 151M |
| VAG | 7L0 698 151N |
| VAG | 7L0698151M |
| VAG | 7P0698151 |
| VAG | 7P0698151C |
| VAG | 7P6698151 |
| VAG | 7P6698151B |
| VOLKSWAGEN | 7L0698151K |
| VOLKSWAGEN | 7L0698151L |
| VOLKSWAGEN | 7L0698151N |
| VOLKSWAGEN | 7P0698151B |
| VOLKSWAGEN | 7P0698151D |
| VOLKSWAGEN | 7P6698151G |

| Марка / Модель |
| AUDI E-TRON GT Ліфтбек (F83, F8P) [07/20-] GT quattro (350kW\476HP) [11/20-] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 3.0 Diesel (2967ccm\155kW\211HP) [06/10-05/18] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 3.0 Diesel (2967ccm\176kW\239HP) [06/10-05/18] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 3.0 Diesel (2967ccm\180kW\245HP) [06/11-05/18] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 3.0 Diesel (2967ccm\184kW\250HP) [08/14-05/18] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 3.0 Diesel (2967ccm\193kW\262HP) [10/14-05/18] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 3.0 S E-Hybrid (2995ccm\306kW\416HP) [05/11-05/17] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 3.6 (3598ccm\220kW\300HP) [06/10-12/18] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 3.6 GTS (3604ccm\324kW\440HP) [02/15-05/18] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 3.6 S (3604ccm\309kW\420HP) [10/14-05/18] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 4.2 S Diesel (4134ccm\281kW\382HP) [10/12-05/14] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 4.2 S Diesel (4134ccm\283kW\385HP) [10/14-05/18] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 4.8 GTS (4806ccm\309kW\420HP) [06/12-05/18] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 4.8 S (4806ccm\294kW\400HP) [06/10-05/14] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 4.8 Turbo (4806ccm\368kW\500HP) [06/10-05/14] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 4.8 Turbo (4806ccm\382kW\520HP) [10/14-05/18] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 4.8 Turbo (4806ccm\397kW\540HP) [06/10-05/14] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 4.8 Turbo S (4806ccm\405kW\550HP) [10/12-05/14] |
| PORSCHE CAYENNE (92A) [05/10-05/18] 4.8 Turbo S (4806ccm\419kW\570HP) [01/15-05/18] |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) [05/02-12/10] 3.0 TDI (2967ccm\176kW\240HP) [02/09-09/10] |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) [05/02-12/10] 3.6 (3598ccm\213kW\290HP) [02/07-09/10] |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) [05/02-12/10] GTS 4.8 (4806ccm\298kW\405HP) [10/07-09/10] |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) [05/02-12/10] S 4.8 (4806ccm\283kW\385HP) [02/07-09/10] |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) [05/02-12/10] Turbo S 4.5 (4511ccm\368kW\500HP) [01/04-09/07] |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) [05/02-12/10] Turbo S 4.5 (4511ccm\383kW\521HP) [05/02-05/06] |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) [05/02-12/10] Turbo S 4.8 (4806ccm\368kW\500HP) [02/07-09/10] |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) [05/02-12/10] Turbo S 4.8 (4806ccm\397kW\540HP) [02/07-09/10] |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) [05/02-12/10] Turbo S 4.8 (4806ccm\404kW\550HP) [08/08-09/10] |
| PORSCHE MACAN (95B) [02/14-] 3.0 S Diesel (2967ccm\155kW\211HP) [02/14-09/18] |
| PORSCHE MACAN (95B) [02/14-] 3.0 S Diesel (2967ccm\180kW\245HP) [02/14-09/18] |
| PORSCHE MACAN (95B) [02/14-] 3.0 S Diesel (2967ccm\184kW\250HP) [02/14-09/18] |
| PORSCHE MACAN (95B) [02/14-] 3.0 S Diesel (2967ccm\190kW\258HP) [02/14-09/18] |
| PORSCHE MACAN (95B) [02/14-] 3.6 Turbo (3604ccm\324kW\440HP) [09/16-] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 3.0 4S (2997ccm\309kW\420HP) [07/13-10/16] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 3.0 D (2967ccm\155kW\211HP) [08/11-07/13] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 3.0 D (2967ccm\184kW\250HP) [08/11-07/13] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 3.0 D (2967ccm\221kW\300HP) [07/13-10/16] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 3.0 S (2997ccm\309kW\420HP) [07/13-10/16] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 3.0 S E-Hybrid (2995ccm\279kW\380HP) [03/11-07/13] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 3.0 S E-Hybrid (2995ccm\306kW\416HP) [07/13-10/16] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 3.6 (3605ccm\220kW\300HP) [05/10-07/13] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 3.6 (3605ccm\228kW\310HP) [07/13-10/16] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 3.6 4 (3605ccm\220kW\300HP) [05/10-07/13] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 3.6 4 (3605ccm\228kW\310HP) [07/13-10/16] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 4.8 4S (4806ccm\294kW\400HP) [09/09-07/13] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 4.8 GTS (4806ccm\316kW\430HP) [01/12-12/15] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 4.8 GTS (4806ccm\324kW\440HP) [07/13-10/16] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 4.8 S (4806ccm\294kW\400HP) [07/09-07/13] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 4.8 Turbo (4806ccm\368kW\500HP) [09/09-07/13] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 4.8 Turbo (4806ccm\382kW\520HP) [07/13-10/16] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 4.8 Turbo (4806ccm\397kW\540HP) [08/10-07/13] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 4.8 Turbo S (4806ccm\404kW\550HP) [05/11-07/13] |
| PORSCHE PANAMERA (970) [03/09-12/17] 4.8 Turbo S (4806ccm\419kW\570HP) [07/13-10/16] |
| PORSCHE PANAMERA (971) [05/16-12/23] 2.9 4 E-Hybrid (97ABE1, 97BBE1, 97ABX1) (2894ccm\340kW\462HP) [05/16-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA (971) [05/16-12/23] 2.9 4S (97ADB1, 97BDB1, 97ADN1) (2894ccm\324kW\440HP) [05/16-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA (971) [05/16-12/23] 2.9 4S E-Hybrid (2894ccm\412kW\560HP) [08/20-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA (971) [05/16-12/23] 3.0 (97AAA1, 97BAA1) (2995ccm\243kW\330HP) [05/16-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA (971) [05/16-12/23] 3.0 4 (97ABA1, 97BBA1) (2995ccm\243kW\330HP) [05/16-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA (971) [05/16-12/23] 4.0 GTS (97ADG1) (3996ccm\338kW\460HP) [01/18-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA (971) [05/16-12/23] 4.0 GTS (97ADS1) (3996ccm\353kW\480HP) [08/20-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA (971) [05/16-12/23] 4.0 S 4 Diesel (97ADD1) (3956ccm\310kW\422HP) [05/16-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA (971) [05/16-12/23] 4.0 Turbo (97AFF1, 97BFF1) (3996ccm\404kW\550HP) [05/16-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA (971) [05/16-12/23] 4.0 Turbo S E-Hybrid (97AFH1, 97BFH1) (3996ccm\500kW\680HP) [05/17-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA (971) [05/16-12/23] 4.0 Turbo S E-Hybrid (97AFT1) (3996ccm\515kW\700HP) [05/20-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) [05/17-12/23] 2.9 4 (97CBY1, 97CBI1, 97CNI1) (2894ccm\243kW\330HP) [05/17-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) [05/17-12/23] 2.9 4 E-Hybrid (97CBE1) (2894ccm\340kW\462HP) [05/17-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) [05/17-12/23] 2.9 4S (97CDB1) (2894ccm\324kW\440HP) [05/17-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) [05/17-12/23] 2.9 4S E-Hybrid (97CDZ1, 97ADZ1) (2894ccm\412kW\560HP) [08/20-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) [05/17-12/23] 3.0 4 (97CBA1) (2995ccm\243kW\330HP) [05/17-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) [05/17-12/23] 4.0 GTS (97CDG1) (3996ccm\338kW\460HP) [01/18-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) [05/17-12/23] 4.0 GTS (97CDG1) (3996ccm\353kW\480HP) [08/20-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) [05/17-12/23] 4.0 S 4 Diesel (97CDD1) (3956ccm\310kW\422HP) [05/17-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) [05/17-12/23] 4.0 Turbo (97CFF1) (3996ccm\404kW\550HP) [05/17-12/23] |
| PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) [05/17-12/23] 4.0 Turbo S E-Hybrid (97CFH1) (3996ccm\500kW\680HP) [05/17-12/23] |
| PORSCHE TAYCAN (Y1A) [05/19-] 4S (Y1ADB1) (390kW\530HP) [05/19-12/23] |
| PORSCHE TAYCAN (Y1A) [05/19-] 4S Performance Battery Plus (Y1ADB1) (420kW\571HP) [05/19-12/23] |
| PORSCHE TAYCAN (Y1A) [05/19-] Electric (Y1AAA1, Y1AAI1) (300kW\408HP) [06/20-] |
| PORSCHE TAYCAN (Y1A) [05/19-] GTS (Y1ADE1) (440kW\598HP) [05/19-12/23] |
| PORSCHE TAYCAN (Y1A) [05/19-] Turbo (Y1AFC1) (500kW\680HP) [05/19-12/23] |
| PORSCHE TAYCAN (Y1A) [05/19-] Turbo S (Y1AFH1) (560kW\761HP) [05/19-12/23] |
| PORSCHE TAYCAN Cross Turismo (Y1B) [05/20-] 4 (Y1BBD1) (350kW\476HP) [05/20-12/23] |
| PORSCHE TAYCAN Cross Turismo (Y1B) [05/20-] 4S Performance Battery Plus (Y1BDB1) (420kW\571HP) [05/20-12/23] |
| PORSCHE TAYCAN Cross Turismo (Y1B) [05/20-] Turbo (Y1BFC1) (500kW\680HP) [05/20-12/23] |
| PORSCHE TAYCAN Cross Turismo (Y1B) [05/20-] Turbo S (Y1BFH1) (560kW\761HP) [05/20-12/23] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 3.0 TDI (2967ccm\155kW\211HP) [04/06-05/10] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 3.0 V6 TDI (2967ccm\165kW\225HP) [11/04-05/10] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 3.2 V6 (3189ccm\177kW\241HP) [11/04-11/06] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 5.0 R50 TDI (4921ccm\257kW\350HP) [08/07-05/10] |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [10/02-01/13] 6.0 W12 (5998ccm\331kW\450HP) [08/04-05/10] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.0 V6 TDI (2967ccm\150kW\204HP) [01/10-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.0 V6 TDI (2967ccm\165kW\225HP) [06/10-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.0 V6 TDI (2967ccm\176kW\240HP) [01/10-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.0 V6 TDI (2967ccm\180kW\245HP) [05/11-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.0 V6 TDI (2967ccm\193kW\262HP) [09/14-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.0 V6 TSI (2995ccm\213kW\290HP) [08/10-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.0 V6 TSI Hybrid (2995ccm\279kW\379HP) [04/10-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.6 V6 FSI (3597ccm\183kW\249HP) [08/10-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 3.6 V6 FSI (3597ccm\206kW\280HP) [04/10-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 4.2 V8 FSI (4163ccm\265kW\360HP) [01/11-03/18] |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) [01/10-12/18] 4.2 V8 TDI (4134ccm\250kW\340HP) [01/10-03/18] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21345.00 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Porsche, Audi |
| Сумісність з моделлю | Panamera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 930 ₴

